Słaba rotacja wewnętrzna w biodrze, stopy ustawione na kaczkę, chód rewolwerowca?

Zerwanie więzadeł w kolanie, przepukliny kręgosłupa i ból lędźwi spowodowany napiętymi prostownikami grzbietu, urazy kompresyjne kręgosłupa i kończyny dolnej spowodowane brakiem amortyzacji, kolano biegacza, okropny ból w okolicach biodra i w dolnej części kręgosłupa spowodowany podrażnieniem nerwu kulszowego.

👨‍🦽👨‍🦯🚑

Zainteresowałeś się tematem?

Dotyczy on przynajmniej 60-70% Panów. Tych otyłych jeszcze więcej. Te osoby chcąc schudnąć bardzo często podejmują decyzję o rozpoczęciu treningów biegowych lub innych dynamicznych propozycji dostarczonych przez Internet. Tak naprawdę jest to gwóźdź do trumny i bardzo duże prawdopodobieństwo kalectwa. Takie osoby często już nigdy nie wracają do pełnej sprawności. Najczęściej jest to ich ostatnia próba odchudzania w życiu.

Oglądasz?

W prosty sposób pokazuję jak działa Twoje ciało, opierając się na podejściu systemowym i rzetelnej wiedzy.

Jeżeli podobają Ci się materiały które publikuję to nie zapomnij subskrybować mojego kanału. Każda subskrypcja, łapka w górę motywują mnie i dają siłę do kolejnych filmów ☀️ Dzięki! 🙏🙏🙏😘

Na pewno wśród znajomych masz osoby, które bolą plecy i narzekają na wygląd pośladków. Udostępnij im ten materiał.

Jeżeli potrzebujesz indywidulanej diety online, ułożonej po solidnej konsultacji z dietetyczką kliniczną i wspieranej treningiem pod moją opieką, to skontaktuj się ze mną. Do diety online podchodzimy tak jak w gabinecie stacjonarnym, bez automatów, schematów, masowych wysyłek. Proces opieki prowadzi kliniczny dietetyk online. Obsługujemy również klientów ze schorzeniami wymagającymi modyfikacji diety.

Dieta online, trening online – zapraszam do współpracy:

Zacznij zmianę już dziś! To prostsze niż myślisz. Wybierz jedną z czterech poniższych opcji.