W gąszczu sprzecznych informacji i cudownych diet oferujemy profesjonalne poradnictwo żywieniowe. Wskażemy ci właściwą drogę do osiągnięcia celu. Poznaj 18 powodów dla których warto z nami współpracować.

W pracy z klientami skupiamy się na trwałej zmianie nawyków żywieniowych, która przekłada się na poprawę zdrowia, wyglądu oraz samopoczucia. Podczas procesu odchudzania i dietoterapii, zarówno w gabinecie dietetycznym jak i online, kładziemy nacisk na regularny kontakt (wizyty kontrolne, konsultacje przez Skype lub e-mail), który przekłada się na efekty. Największą satysfakcją jest dla nas sukces klienta i jego radość z osiągnięcia celu.

Ze szczególną dbałością podchodzimy do komponowania jadłospisów. Zdrowe odżywianie to nasza pasja. Uważamy, że zdrowa dieta powinna być przede wszystkim smaczna, dlatego w naszych jadłospisach znajdziesz tylko sprawdzone przepisy na szybkie i pyszne dania.

1. Opracowaliśmy autorski proces opieki oparty na naukowych faktach i naszym doświadczeniu.

Działamy na rynku dietetycznym od 7 lat. Nasze doświadczenie budowaliśmy współpracując z prywatnymi klinikami lekarskimi oraz renomowanymi sieciami klubów fitness. Pracujemy w oparciu o evidence based nutrition, czyli dietetyce opartej na naukowych faktach. Nie eksperymentujemy ze zdrowiem pacjentów. Nie stosujemy cudownych diet, suplementów i magicznych, niepopartych niczym metod, choćby były bardzo modne i drogie. Osiągamy bardzo dobre efekty w pracy z pacjentami bazując na naukowych metodach oraz na naszym autorskim procesie odchudzania, opracowywanym na podstawie lat doświadczeń.

2. Jako jedyni w Internecie oferujemy wysokiej jakości indywidualne diety online, które układane są na podstawie wywiadu dietetycznego.

Nasze indywidualne diety online przygotowywane są przez doświadczonego dietetyka. Nie wysyłamy automatycznie generowanych diet online. Ponadto przez cały okres trwania diety klient ma możliwość kontaktu z dietetykiem, który ułożył dla niego dietę. Dzięki temu nasze diety online oraz opieka nie odbiegają niczym obsłudze w gabinecie stacjonarnym.

3. Jako nieliczni oferujemy indywidualne diety online w schorzeniach, dla kobiet w ciąży i karmiących, diety wegetariańskie, wegańskie i eliminacyjne.

Dieta przez internet

Zajmujemy się nie tylko odchudzaniem, ale również układaniem diet klinicznych, wegetariańskich, wegańskich, eliminacyjnych, dla kobiet w ciąży oraz karmiących. Jest to możliwe dzięki naszemu autorskiemu procesowi obsługi online. Diety układane są przez doświadczonego dietetyka na podstawie dokładnego wywiadu dietetycznego oraz wyników badań lekarskich.

4. Uwzględniamy produkty sezonowe oraz miejsce zamieszkania klienta.

Dieta online

Zmieniamy przepisy w zależności od pory roku. Latem pojawiają się dietach np. truskawki i maliny, jesienią dynia , śliwki i gruszki, a zimą cytrusy. Dostosowujemy się również do asortymentu dostępnego w danym kraju. Wszystko po to, aby dieta była prosta, tania, a produkty łatwe do kupienia. Nie korzystamy ze zbioru gotowców wysyłanych z automatu przez cały rok. Każdą dietę tworzy od podstaw dietetyk, po przeprowadzeniu wywiadu dietetycznego.

5. Dopasowujemy pory posiłków do godzin pracy.

Dla osób pracujących zmianowo czeto dużym problemem jest regularne i zdrowe odżywianie. Wśród naszych klientów jest wiele osób pracujących zmianowo: pracownicy fabryk, pielęgniarki, lekarze, kierowcy. Dostosowujemy plan dietetyczny oraz godziny posiłków do zmian oraz przerw w pracy. Praca na dwie czy trzy zmiany nie musi wykluczać zdrowej diety i powodować przybierania na wadze. Dobrze zaplanowane godziny posiłków poprawiają samopoczucie, dodają energii i eliminują problem ciągłego podjadania lub długich przerw między posiłkami.

6. Dopasowujemy dietę do planu treningów.

W przypadku osób trenujących samodzielnie lub zawodowo dostosowujemy skład diety oraz godziny posiłków do treningów. Dietetyk w takich przypadkach prosi o dokładną rozpiskę treningów i wpisuje je w schemat diety. Dzięki optymalnie dopasowanej diecie zwiększa się wydolność organizmu podczas treningów, co przekłada się na lepsze efekty.

7. Jako nieliczni przed ułożeniem diety online analizujemy wyniki badań.

Wiele schorzeń wymaga odpowiedniej modyfikacji ilości białka, tłuszczu, węglowodanów o raz składników mineralnych i witamin. Analizujemy i interpretujemy wyniki badań przesłanych przez pacjentów przed ułożeniem diety. Eksperymentowanie z dietą w przypadku schorzeń może pogłębić problemy zdrowotne. Indywidualnie dobrana dieta uwzględniająca wyniki badań lekarskich i laboratoryjnych jest w pełni bezpieczna, uzupełnia niedobory składników odżywczych i poprawia stan zdrowia.

8. Obsługujemy klientów z całego świata. Oferujemy konsultacje oraz indywidualne plany dietetyczne bez wychodzenia z domu.

Wychodząc naprzeciw Polakom mieszkającym zagranicą pragnącym skorzystać z profesjonalnych porad i opieki dietetyka, stworzyliśmy ofertę usług online. Dzięki temu wystarczy dostęp do Internetu, aby móc być w stałym kontakcie z dietetykiem poprzez Skype lub e-mail. Klienci zgłaszający się do nas on-line zostają objęci równie profesjonalną i kompleksową opieką, co klienci stacjonarni.

9. Dość nudnych, drogich diet! Nasze diety są nowoczesne, smaczne i niedrogie.

Komponując jadłospisy inspirujemy się najnowszym trendami i kuchniami świata. Używamy niedrogich i łatwo dostępnych produktów. Klienci chwalą nasze przepisy i fakt, że są one miłą odmianą i powiewem świeżości w ich kuchni.

10. Bez głodu! Osiągamy efekty bez bardzo niskokalorycznych i monotonnych diet.

Słowo ,,dieta” kojarzy się często z głodówką i posiłkami obejmującymi kilka wybranych produktów. Z doświadczenia wiemy, że popularne mono diety bazujące na drastycznym obniżeniu kalorii nie działają lub kończą się efektem jojo. Nasi klienci są często pozytywnie zaskoczeni, że chudną jedząc duże i sycące porcje. Cieszy nas, że jednocześnie nabywają zdrowych nawyków i uczą się przygotowywać zdrowe potrawy. Umiejętności te zapewnią im w przyszłości utrzymanie efektów diety.

11. Szanujemy wasz czas. Tworzymy proste i szybkie w przygotowaniu jadłospisy oraz elastyczny plan diety.

Zdrowa dieta nie musi polegać na poświęcaniu mnóstwa czasu na gotowanie i przygotowywanie posiłków. Modyfikujemy przepisy tak, aby były jak najprostsze i aby nawet mało doświadczone osoby poradziły sobie z ich przygotowaniem. Aby ułatwić stosowanie diety, przepisy można zamieniać w ramach danego rodzaju posiłków. Dzięki temu istnieje możliwość dowolnego komponowania dziennych jadłospisów oraz przygotowywania posiłków na kilka dni i np. ich zamrażania.

12. Gwarantujemy trwałe efekty bez efektu jojo i uszczerbku na zdrowiu.

Uważamy, że nie sztuką jest schudnąć dużo i szybko będąc na bardzo niskokalorycznej, monotonnej i ubogiej w składniki odżywcze diecie, nadwyrężając przy tym zdrowie, a następnie odzyskać stracone kilogramy w wyniku efektu jojo. Największym sukcesem jest utrzymanie nowej, niższej wagi oraz poprawa stanu zdrowia, samopoczucia i samooceny. Kładziemy nacisk na trwałe efekty. Nasze niektóre metamorfozy można zobaczyć tutaj.

13. Jako jedyni oferujemy pomoc doświadczonego dietetyka i trenera.

Dieta to plan, który należy przestrzegać. Z pomocą doświadczonego dietetyka i trenera jego realizacja jest znacznie łatwiejsza. Pozostanie samemu z dietą może zakończyć się jej zarzuceniem zwłaszcza, kiedy pojawiają się pierwsze trudności. Z pomocą dietetyka i trenera proces zmiany nawyków żywieniowych jest łatwiejszy i trwalszy. Stały kontakt z ekspertami powoduje, że podczas procesu odchudzania klient otrzymuje wsparcie oraz wiedzę, która pomoże mu w przyszłości dokonywać dobrych wyborów żywieniowych i utrzymać efekty odchudzania.

14. Regularnie szkolimy się, uczestniczymy w konferencjach naukowych, sympozjach i warsztatach.

Dietetyka to bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny. Stale szkolimy się, uczestniczymy w konferencjach, sympozjach i warsztatach, aby móc jeszcze lepiej i skuteczniej pomagać.  Wciąż publikowane się nowe wyniki badań zmieniające często diametralnie dotychczasowy zalecenia żywieniowe. Niestety równocześnie pojawiają się fałszywe metody diagnostyczne, niemiarodajne testy i modne teorie, których stosowanie może nadszarpnąć nie tylko portfel, ale i zdrowie.  Zajmujemy się dietetyką opartą na faktach (evidence based nutrition), dlatego stosujemy jedynie sprawdzone, potwierdzone naukowo metody i badania.

15. Pracujemy dla najlepszych.

Jako eksperci z dziedziny żywienia wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem dobre jakościowo produkty oraz inicjatywy prozdrowotne. Prowadzimy szkolenia dla firm oraz szkół. Edukujemy, obalamy mity, uczymy zdrowych nawyków i zwiększmy świadomość żywieniową społeczeństwa. Doradzamy małym firmom oraz dużym koncernom z branży spożywczej i farmaceutycznej.
Udzielamy wywiadów i wypowiadamy się w kwestiach związanych z dietą i żywieniem dla mediów.
Zaufali nam m. in.: TVP, Polskie Radio, Polsat, Znany Lekarz, Gazeta Wyborcza, Newsweek, MD Clinic, Holmes Place.

16. Jesteśmy członkami stowarzyszeń dietetycznych.

Należymy do Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Regularnie uczestniczymy w konferencjach i zjazdach członków stowarzyszeń. Jesteśmy na bieżąco z aktualną wiedzą dietetyczną.

17. Potrafimy słuchać.

Słuchamy naszych klientów, ich historii, oczekiwań, preferencji co do diety. Następnie analizujemy te informacje i wspólnie ustalamy najlepszą drogę do osiągnięcia celu. Staramy się komponować plany dietetyczne tak, aby były jak najlepiej dopasowane do trybu życia klienta i proste w realizacji.

18. Znamy naszych klientów.

Znamy wszystkich naszych klientów. Na wszelkie pytania i e-maile odpowiada dietetyk. Przed ułożeniem diety staramy się poznać jak najlepiej klienta, jego historię, doświadczenia z dietą, styl życia, nawyki żywieniowe i preferencje smakowe. Troszczymy się o naszych klientów i staramy się utrzymywać z nimi kontakt nie tylko podczas trwania diety, ale również po jej zakończeniu.

JAK OCENIACIE NASZĄ OPIEKĘ?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Katarzyna

Jestem zachwycona! Wczoraj minęły 3 tygodnie stosowania diety i schudłam już 5kg!!! Dieta jest bardzo smaczna. Dziękuję Pani Agnieszko!!! 🙂

Ola

Straciłam już 4,5 kg. Jestem baaardzo zadowolona z diety. Nie jestem głodna i zawiera składniki, które lubię, a waga jednak stopniowo spada.

Wioletta

Dzięki tej diecie zmieniłam swoje wyobrażenie, iż być na diecie to strasznie cierpieć. Nie myślałam iż można tak smacznie jeść i chudnąć.

Anna

Zgubiłam już 15 kg. Mój organizm zaczyna ze mną współpracować. Mimo napiętego grafiku, nie czuję się głodna i zaczynam wpadać w zdrowy rytm.

Ewa

Chciałam Pani podziękować za przepisy i opiekę:). W sumie to nigdy nie wierzyłam że kiedykolwiek uda mi się schudnąć!!! A jednak udało się 🙂

Beata

Dziękuje uprzejmie za wszystkie Pani odpowiedzi – wszystko wyjaśniają i ułatwiają stosowanie diety! Oczywiście, będę stosować się do każdego zalecenia 😉

Katarzyna

Dzisiaj mijają 4 tygodnie od rozpoczęcia diety. Waga w dniu 1 to 109,2 dzisiaj 103,9 . Przepisy są super, szybkie w przygotowaniu i co najważniejsze nie czuję głodu.

Piotr

Dieta jest pyszna. Koktajl z awokado ma niesamowity smak. Czuję się lekko, bóle brzucha nie występują, mam zdecydowanie więcej energii. 

Łukasz

Przeszedłem przez wiele diet. Po każdej występował efekt jojo. Kilka miesięcy po zakończeniu współpracy z Panią Agnieszką waga się utrzymuje! Bardzo Pani dziękuję!!!

Monika

Moje wyniki badań hormonów tarczycy są bardzo dobre. Szczerze mówiąc to nigdy takich dobrych nie miałam. Bardzo dziękuję Pani Agnieszko.