RODZAJE WSPÓŁPRACY

MEDIA

Udzielamy wywiadów i występujemy w roli eksperta ds. żywienia w radiu, telewizji, prasie oraz internetowych serwisach o zdrowiu. Do tej pory zaufali nam m. in.: TVP, Polsat, Polskie Radio, Wirtualna Polska, Newsweek, Poradnik Domowy, Women’s Health, zdrowie.gazeta.pl, abczdrowie.pl.

SZKOLENIA

Prowadzimy szkolenie z zakresu zdrowego żywienia dla małych firm oraz korporacji. Oferujemy szkolenia i wykłady dla firm dbających o zdrowie oraz świadomość żywieniową swoich pracowników. Edukujemy dzieci i młodzież oraz prowadzimy wykłady dla przyszłych rodziców w szkołach rodzenia.

OPINIE EKSPERCKIE

Współpracujemy oraz doradzamy firmom z branży spożywczej, farmaceutycznej oraz fitness. Służymy opinią ekspercką i wsparciem projektów w kampaniach promocyjnych jako tzw. twarz ekspercka. Udzielamy wsparcia merytorycznego firmom PR prowadzącym kampanie reklamowe (rekomendacje produktów, materiały dla mediów, akcje promocyjne).

CO NAS WYRÓŻNIA

DOŚWIADCZENIE

Od 7-lat prowadzimy szkolenia na temat zdrowej diety oraz prawidłowego żywienia i pojawiamy się w mediach w roli ekspertów. Uczestniczymy w dyskusjach o diecie, udzielamy wywiadów i porad eksperckich w radiu, telewizji, prasie oraz serwisach internetowych. Doradzamy firmom m. in. z branży spożywczej oraz ich agencjom PR.

EVIDENCE BASED NUTRITION

Zajmujemy się dietetyką opartą na faktach. Przekazywane przez nas informacje są zawsze zgodne z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Opieramy się na twardych dowodach naukowych i faktach, a nie opiniach lub chwilowych modach niezgodnych z evidence based nutrition.

JAKOŚĆ

Zadowoleni klienci są dla nas najwyższą formą wyróżnienia. Chcemy, aby przekazywane przez nas informacje cechowała rzetelność i poprawność merytoryczna, a jednocześnie prostota oraz przejrzystość. Tworzymy nowe standardy w dietetyce i pragniemy, aby nasi klienci korzystali z naszej wiedzy i doświadczenia.

Zobacz jak pracujemy. Sprawdź nasze referencje

Zaufali nam

Zapraszamy do współpracy małe i duże firmy oraz placówki oświatowe. Przeprowadzamy szkolenia i prelekcje dla firmach różnych branż, których pracownicy chcą zaczerpnąć fachowej wiedzy w natłoku sprzecznych informacji płynących z Internetu. Oferujemy również wykłady tematyczne dla przedszkoli i szkół, mające na celu zwiększenie świadomości żywieniowej dzieci i młodzieży oraz ustrzeżenie ich przed otyłością oraz zaburzeniami odżywiania. Odwiedzamy również szkoły rodzenia, gdzie edukujemy przyszłych rodziców w temacie żywienia zarówno matki jak i dziecka.

Jako specjaliści z dziedziny żywienia i dietetyki udzielamy rekomendacji, sporządzamy opinie eksperckie, przygotowujemy i redagujemy materiały merytoryczne dla mediów, bierzemy udział w akcjach edukacyjnych i kampaniach promocyjnych.

Nasze szkolenia, wystąpienia, porady i opinie opieramy tylko i wyłącznie na naukowych, udowodnionych faktach. Swoje opinie zawsze podpieramy rzetelnymi badaniami.

Wypowiadamy się w mediach oraz uczestniczymy w dyskusjach radiowych i telewizyjnych (TVP, Polsat, Polskie Radio). Udzielamy opinii do gazet i portali internetowych (Newsweek, Women’s Health, Gazeta Wyborcza, abczdrowie.pl, Wirtualna Polska, Innpoland).

Szkolenia dla firm

Korzyści:

- lepsze samopoczucie i większa efektywność pracowników
- niższa absencja chorobowa pracowników
- skuteczniejsza integracja
- lepsza atmosfera w firmie
- większa pewność siebie i samoocena pracowników
- atrakcyjniejszy wizerunek firmy

Poszukujesz ekspertów, którzy wypowiedzą się na tematy związane z dietą i odżywianiem? Skontaktuj się z nami.

Bierzemy udział w programach radiowych i telewizyjnych, odpowiadamy na pytania dziennikarzy, piszemy artykuły informacyjne, prasowe czy wpisy na bloga.

Nasze wypowiedzi są zawsze podparte faktami i najnowszymi doniesieniami naukowymi. Będąc profesjonalistami nie pozwalamy sobie na głoszenie teorii opartych na anegdotach lub przypuszczeniach nawet, jeśli są one nośne i przynoszą popularność.

Pracując na co dzień w poradni doskonale znamy potrzeby oraz obawy klientów interesujących się zdrowym żywieniem. To od nich często dowiadujemy się o najpopularniejszych modach żywieniowych czy zabiegach. Dzięki temu lepiej rozumiemy szeroko pojęty rynek zdrowej żywności i możemy lepiej wspierać różnego rodzaju akcje promocyjne związane z branżą spożywczą i nie tylko.

Podejmujemy się promocji tylko tych produktów, które w naszej opinii mogą być elementem zdrowego stylu życia.

Przejdź na wyższy poziom dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu

Jesteś zagubiony w gąszczu sprzecznych informacji? Poszukujesz fachowej opinii podpartej faktami? Wskażemy ci właściwą drogę, obalimy żywieniowe mity i oddzielimy prawdę od fikcji.

NAPISZ DO NAS

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon kontaktowy:

  Jeśli podasz numer telefonu to oddzwonimy. Twoich danych użyjemy tylko do jednorazowego kontaktu.

  Temat:

  Treść wiadomości: