CZYM WYRÓŻNIA SIĘ NASZA OPIEKA?

DIETA SZYTA NA MIARĘ. SEZONOWE PRODUKTY

Tylko u nas każda dieta układana jest indywidualnie przez doświadczonego dietetyka. Nie stosujemy gotowców i nie wręczmy diet ,,z szuflady”, gdyż uważamy, że dieta dla każdego, to dieta dla nikogo. Podczas układania jadłospisów dietetyk bierze pod uwagę m. in. twój stan fizjologiczny oraz stan zdrowia, godziny pracy, tryb dnia, styl życia i preferencje żywieniowe.

STAŁY KONTAKT Z DIETETYKIEM. STANDARD DIET ONLINE JAK W OPIECE STACJONARNEJ

Jako jedyni na rynku oferujemy w ramach pakietów online (Skype i e-mail) regularne konsultacje z doświadczonym dietetykiem. Podczas konsultacji dietetyk przekazuje nową porcję wiedzy, która pomoże ci utrzymać w przyszłości efekty odchudzania. Po każdej konsultacji otrzymujesz nową dietę dopasowaną do twoich aktualnych potrzeb i uwzględniającą twoje postępy.

ELASTYCZNY PLAN DIETETYCZNY

Diety skomponowane są tak, aby ich stosowanie było dla ciebie jak najprostsze. Wartość odżywcza poszczególnych posiłków jest podobna, dlatego możesz wymieniać je miedzy sobą lub powtarzać samodzielnie komponując dzienny jadłospis. Dzięki temu skracasz czas przygotowywania potraw i minimalizujesz straty żywności.

PLAN TRENINGÓW I OPIEKA TRENERA

Do każdej diety otrzymujesz plan treningów do wykonywania w domu. Możesz również skontaktować się z naszym trenerem, który odpowie na nurtujące cię pytania. Jeśli już ćwiczysz lub planujesz własną aktywność, podpowiemy ci jak najefektywniej zaplanować treningi.

DIETY W SCHORZENIACH (RÓWNIEŻ W OPIECE ONLINE)

Odchudzanie to nie jedyny obszar naszej pracy. Oferujemy również diety w różnego rodzaju schorzeniach i z współistniejącą otyłością. Indywidualnie dopasowana dieta w chorobie (również dieta online) komponowana jest przez doświadczonego dietetyka po dokładnym wywiadzie i analizie wyników badań.

EVIDENCE BASED NUTRITION

Nasze metody, poradnictwo oraz diety opierają się na naukowych faktach. Nie stosujemy fałszywych badań, magii ani suplementów diety. Układamy zdrowe diety bazujące tylko i wyłącznie na aktualnym stanie wiedzy oraz doniesieniach naukowych.

Dietetyk kliniczny

,,Pokażę ci, że zdrowa dieta może być symfonią smaków. Nie musisz głodować, ani łykać suplementów diety. Być może stosowałeś w swoim życiu wiele różnych drakońskich diet, które zawsze kończyły się efektem jojo. Już wiesz, że to droga donikąd. Tam, gdzie warto dojść, nie ma dróg na skróty. Z moją pomocą przejdziesz prostą i jasną ścieżką ku zdrowiu i pięknej sylwetce.

Pacjenci często pytają mnie, co jem. Każdy przepis, który pojawia się w moich dietach wypróbowałam w swojej kuchni. Moja codzienna dieta składa się z potraw, które umieszczam w jadłospisach dla innych. Uważam, że aby pomagać innym najpierw trzeba zacząć od samego siebie. Dzięki temu, że sama od lat ćwiczę i prowadzę zdrowy styl życia, lepiej wczuwam się w sytuację klienta i jednocześnie jestem dla niego pozytywnym przykładem. Prowadząc aktywny styl życia zarażam nim innych nie tylko na chwilę, ale na całe życie.

Przeżyłam to, co mówię i robię to, o czym mówię."

Proces zmiany. Chudnij z głową!

Proces odchudzania składa się z kilku etapów, przez które przeprowadzi cię nasz dietetyk. Będzie on towarzyszył ci na drodze do sukcesu zawsze służąc swoją fachową wiedzą, doświadczeniem i wsparciem, bez względu na to, czy wybierzesz odchudzanie w gabinecie czy online.

Regularne rozmowy, kontakt mailowy i kontrola postępów pozwala na utrzymanie ciągłości procesu odchudzania i jego odpowiedniego tempa.

1. Wywiad dietetyczny i lekarski

Na początku dietetyk poprosi cię o podanie informacji dotyczących twojego stanu zdrowia, stylu życia i nawyków żywieniowych. Zleci ci również wypełnienie na bieżąco dzienniczka żywienia z co najmniej 2 dni. Dokładne i uczciwe sporządzenie dzienniczka jest ważne, gdyż dzięki niemu dietetyk pozna twoje nawyki żywieniowe i lepiej dopasuje plan żywieniowy.

Dzienniczek możesz pobrać tutaj:

Jeśli chorujesz przewlekle lub twoje wyniki badań odbiegają od normy, dietetyk poprosi cię o ich przedstawienie. W przypadku współpracy online (e-mail, Skype) najlepiej wysłać skany wyników badań mailem na adres info@poradiety.pl.

Wraz z dietetykiem ustalisz realny i satysfakcjonujący cię cel oraz czas potrzebny do jego osiągnięcia.

Podczas wizyty stacjonarnej dietetyk dodatkowo zbada na analizatorze twój skład ciała (zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i wody) oraz wiek metaboliczny. Dietetyk dokładnie omówi wyniki i wskaże, które parametry są w normie, a nad którymi należy popracować.

2. Opracowanie indywidualnego planu dietetycznego i treningowego

Po otrzymaniu od ciebie informacji dietetyk dokładnie je przeanalizuje, aby na ich podstawie ułożyć zdrową, zbilansowaną i skuteczną dietę. Każda dieta, zarówno dla klientów stacjonarnych jak i online, przygotowywana jest indywidualnie i przesyłana mailem. Diety nie są generowane automatycznie, a dietetyk potrzebuje na ich skomponowanie ok. 2-3 dni.

Plan dietetyczny zawiera: jadłospisy na każdy dzień tygodnia, skład potraw, sposób przygotowania, godziny posiłków oraz tygodniową listę zakupów. W diecie nie będzie produktów, których nie lubisz.
Dieta skomponowana jest tak, abyś mógł dowolnie zamieniać między sobą poszczególne posiłki np. śniadanie z poniedziałku na śniadanie z czwartku, obiad ze środy na obiad z soboty. Możesz je również powtarzać i np. ugotować obiad na dwa dni.

Zobacz jak wygląda przykładowy jadłospis:

 

Oprócz diety otrzymasz wskazówki dotyczące aktywności fizycznej oraz zestaw prostych treningów do wykonywania w domu.

3. Wsparcie i motywacja

Podczas współpracy dietetyk będzie zachęcać cię do pracy nad zmianą oraz wytrwania w diecie. Aby proces odchudzania zakończył się sukcesem potrzebna jest motywacja wewnętrzna, czyli silne przekonanie i pragnienie osiągnięcia celu. Ta zewnętrzna również jest potrzebna, ale jako dodatek, ponieważ jeśli nie chcesz schudnąć to nikt i nic tego nie zmieni. Jeśli jesteś gotowy na zmianę, na pewno zakończysz proces odchudzania sukcesem.

Nawet najbardziej zmotywowane osoby mają czasami chwile zwątpienia oraz słabości. W takich chwilach dietetyk służy swoją pomocą i doświadczeniem, ocenia sytuację obiektywnie i proponuje najlepsze rozwiązania.

Staramy się być jak najlepszym przykładem, gdyż sami na co dzień prowadzimy zdrowy styl życia, którym będziemy chcieli zarazić również ciebie.

4. Konsultacje kontrolne

Optymalnie skomponowana dieta to dopiero początek. Nasze usługi są indywidualnie dostosowane do ciebie, a proces odchudzania jest cały czas monitorowany i korygowany przez doświadczonego dietetyka. Współpraca z dietetykiem nie kończy się na otrzymaniu planu dietetycznego. Wręcz przeciwnie-jest to dopiero początek. Konsultacje stacjonarne oraz online (e-mail i Skype) z dietetykiem odbywają regularnie, aż do osiągnięcia celu i ustabilizowania masy ciała. Podczas każdej wizyty kontrolnej czy konsultacji online dietetyk analizuje twoje postępy i pomiary, przekazuje wskazówki i ustala kolejne małe kroki, które pomogą ci w osiągnięciu sukcesu.

W przypadku pakietów (online i stacjonarnych) po każdej konsultacji otrzymasz mailem nowy, zmodyfikowany plan dietetyczny.

Każdy z jest inny, ma inne tempo metabolizmu, dlatego inaczej reaguje na dietę. Jeśli np. tempo odchudzania jest zbyt wolne lub zbyt szybkie, dietetyk modyfikuje kaloryczność oraz skład diety. W takich sytuacjach ważne jest zrozumienie tego mechanizmu i kontynuowanie procesu odchudzania.

Pamiętaj, że dobry plan i współpraca z dietetykiem pozwoli ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę!

5. Osiągnięcie celu

Skuteczne odchudzanie polega nie tylko na osiągnięciu niższej masy ciała, ale przede wszystkim na jej utrzymaniu. Taki efekt uzyskasz przede wszystkim poprzez odpowiednie tempo chudnięcia, a następnie wolne ,, wychodzenie” z diety. Po osiągnięciu celu otrzymasz wskazówki jak odżywiać się w przyszłości, aby zachować zdrowie i nową , niższą masę ciała.

Możesz pozostać w kontakcie z dietetykiem również po zakończeniu procesu odchudzania. Zawsze chętnie odpowie na twoje pytania.

JAK OCENIACIE NASZĄ OPIEKĘ?

Katarzyna

Jestem zachwycona! Wczoraj minęły 3 tygodnie stosowania diety i schudłam już 5kg!!! Dieta jest bardzo smaczna. Dziękuję Pani Agnieszko!!! 🙂

Ola

Straciłam już 4,5 kg. Jestem baaardzo zadowolona z diety. Nie jestem głodna i zawiera składniki, które lubię, a waga jednak stopniowo spada.

Wioletta

Dzięki tej diecie zmieniłam swoje wyobrażenie, iż być na diecie to strasznie cierpieć. Nie myślałam iż można tak smacznie jeść i chudnąć.

Anna

Zgubiłam już 15 kg. Mój organizm zaczyna ze mną współpracować. Mimo napiętego grafiku, nie czuję się głodna i zaczynam wpadać w zdrowy rytm.

Ewa

Chciałam Pani podziękować za przepisy i opiekę:). W sumie to nigdy nie wierzyłam że kiedykolwiek uda mi się schudnąć!!! A jednak udało się 🙂

Beata

Dziękuje uprzejmie za wszystkie Pani odpowiedzi – wszystko wyjaśniają i ułatwiają stosowanie diety! Oczywiście, będę stosować się do każdego zalecenia 😉

Katarzyna

Dzisiaj mijają 4 tygodnie od rozpoczęcia diety. Waga w dniu 1 to 109,2 dzisiaj 103,9 . Przepisy są super, szybkie w przygotowaniu i co najważniejsze nie czuję głodu.

Piotr

Dieta jest pyszna. Koktajl z awokado ma niesamowity smak. Czuję się lekko, bóle brzucha nie występują, mam zdecydowanie więcej energii. 

Łukasz

Przeszedłem przez wiele diet. Po każdej występował efekt jojo. Kilka miesięcy po zakończeniu współpracy z Panią Agnieszką waga się utrzymuje! Bardzo Pani dziękuję!!!

Monika

Moje wyniki badań hormonów tarczycy są bardzo dobre. Szczerze mówiąc to nigdy takich dobrych nie miałam. Bardzo dziękuję Pani Agnieszko.

NAPISZ DO NAS

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon kontaktowy:

  Jeśli podasz numer telefonu to oddzwonimy. Twoich danych użyjemy tylko do jednorazowego kontaktu.

  Temat:

  Treść wiadomości: