RODZAJE DIET W RAMACH USŁUG STACJONARNYCH I ONLINE. DIETY MOŻNA ZE SOBĄ ŁĄCZYĆ

Dieta odchudzająca

Wiemy, jak sprawić, abyś chudł i jednocześnie nie był głodny. Zdziwisz się, jak dużo jedzenia może zawierać dieta odchudzająca. Każda dieta odchudzająca jest odpowiednio zbilansowana, a redukcja kalorii optymalna, dzięki czemu nie ma ryzyka spowolnienia metabolizmu oraz efektu jojo.

Więcej

Dieta wegetariańska i wegańska

Jeśli zrezygnowałeś lub chcesz zrezygnować z jedzenia mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, ale nie masz pojęcia czym je zastąpić, aby twoja dieta wegetariańska była zdrowa, skontaktuj się z nami. Otrzymasz zalecenia i indywidualną, zbilansowaną dietę z ciekawym oraz różnorodnym menu oraz ewentualne wskazania do suplementacji.

Więcej

Dieta w schorzeniach

Według Światowej Organizacji Zdrowia nieprawidłowe żywienie jest główną przyczyną chorób cywilizacyjnych. Jeśli cierpisz z powodu jednego lub kilku schorzeń wymagających odpowiedniego żywienia, pomożemy ci za pomocą diety złagodzić ich objawy i znacząco poprawić twój stan zdrowia.

Więcej

Dieta dla sportowców

Dieta dla sportowców różni się od zwykłej diety. Odpowiednia podaż energii, zbilansowanie makro- i mikroskładników oraz optymalne wkomponowanie posiłków w plan treningowy jest ważne dla zdrowia i formy sportowca. Tworzymy diety dla sportowców i osób aktywnych tak, aby zwiększać wydolność organizmu, poprawić efektywność treningów i wspomagać jego regenerację. Dopieramy również niezbędną suplementację.

Więcej

Dieta dla kobiet w ciąży

Okres przygotowania do zajścia w ciążę oraz ciąża to szczególny okres w życiu kobiety, który wymaga odpowiedniego podejścia żywieniowego. Skomponowana specjalnie dla ciebie dieta dostarczy tobie i twojemu dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach. Zadbamy, aby twój organizm był odpowiednio odżywiony, a podaż energii optymalna. Dzięki temu po porodzie łatwiej wrócisz do dawnej figury.

Więcej

Dieta dla dzieci

Dieta dziecka powinna zawierać odpowiednią ilość witamin i soli mineralnych oraz substancji odżywczych, aby zapewnić jego prawidłowy rozwój. Posiłki w diecie powinny być atrakcyjne pod względem smaku oraz barwy, w przeciwnym razie dziecko zniechęci się do ich spożywania. Prawidłowe żywienie dzieci jest warunkiem zdrowego rozwoju fizycznego i umysłowego, a także wzmacnia odporność naszych pociech.

Więcej

DIETĘ ODCHUDZAJĄCĄ, WEGETARIAŃSKĄ, DLA SPORTOWCÓW, DLA KOBIET W CIĄŻY ORAZ DLA DZIECI MOŻESZ ŁĄCZYĆ RÓWNIEŻ Z DIETAMI KLINICZNYMI

KAŻDY Z NAS JEST INNY. KAŻDY Z NAS POTRZEBUJE INDYWIDUALNEJ OPIEKI. SKOMPONUJ WŁASNĄ DIETĘ A MY JĄ DLA CIEBIE NAPISZEMY

Nie uznaję uniwersalnych diet. Na podstawie badań najzdrowszych diet świata stworzyłam Dietę Balance.

W każdym z moich planów dietetycznych stosuję filozofię Diety Balance. Nasza niecierpliwość i dążenie do szybkich efektów sprawia, że coraz bardziej wikłamy się w niezdrowe diety przynoszące szybki i krótkotrwały efekt oraz wiele niepożądanych skutków ubocznych.  Dieta Balance jest przygotowana specjalnie dla ciebie. Dzięki temu masz pewność, że będzie zdrowa i skuteczna. 

Czy wiesz już jakiej diety potrzebujesz?

LUB NAPISZ DO NAS

  Imię i nazwisko (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Telefon kontaktowy:

  Jeśli podasz numer telefonu to oddzwonimy. Twoich danych użyjemy tylko do jednorazowego kontaktu.

  Temat:

  Treść wiadomości: