Przejdź przez 4 proste kroki, poczekaj na kontakt od dietetyka i otrzymaj najwyższej jakości usługę dietetyczną. Nie można przygotować indywidualnej diety od razu. Dietę od nas otrzymasz do 3 dni od zaksięgowania wpłaty lub spotkania na Skype/w gabinecie.

  1. Wybierz formę współpracy z dietetykiem (kliknij jedną z trzech poniższych opcji).
  2. Wypełnij krótki formularz.
  3. Wybierz usługę.*
  4. Wybierz sposób zapłaty i dokonaj płatności.*

*W przypadku oferty stacjonarnej wybór usług oraz płatność (krok 3 i 4) odbywa się w gabinecie.

wybór diety

Zaufali nam

Wygodne płatności

płatności online

Dziękujemy za miłe słowa o naszych usługach

Różnorodne i smaczne przepisy – ciekawy jadłospis, brak efektu jojo

Ułożony jadłospis jest bardzo ciekawy i z pewnością znacznie wybiegający poza posiłki, które jadłam zazwyczaj. Wszystko jest bardzo smakowite. Byłam już na różnych dietach, zawsze był po nich efekt jojo.

Efektywne diety – zdrowe nawyki

Na pewno nie podjadam, nie mam zachcianek na złe jedzenie przez co czuję się lepiej. Widzę znaczny, szybki wzrost aktywności po śniadaniu. Uczucie ciężkości i bóle występują rzadziej.

Opieka i wsparcie – nie ważne ile razy upadniesz, podamy rękę

Cieszę, ze miałam z Panią kontakt i że teraz wiem jak się powinnam odżywiać. Zawsze oczekiwałam, że coś przyjdzie szybko, a tu pomimo 100000000 upadków, ale ciężką pracą jakoś to idzie. Niedługo mam swoje 30 urodziny i chce ważyć 75 kg i wiem, że to jest możliwe. Ja pewnie odezwę się jeszcze do Pani, jak mam się odżywiać dalej, na razie jest ok. Chciałam tylko podziękować, za Pani wsparcie i pracę.

Efektywne diety – stopniowy spadek wagi bez głodu i efektów ubocznych

Jutro upływa 2 tydzień stosowania diety, którą otrzymałam od Pani. Straciłam na niej 4,5 kg (ważyłam się dzisiaj po porannej toalecie) (…) Jestem baaardzo zadowolona z diety. Nie jestem na niej głodna i zawiera składniki, które lubię, a waga jednak stopniowo spada. Cieszę się z wolniejszego spadku wagi, ponieważ chciałabym, by skóra nadążała za utratą wagi. Dieta bardzo mi się podobała i dobrze się na niej czuję.

Różnorodne, smaczne przepisy – smacznie i aktywnie

Dieta wygląda jak zawsze bardzo smakowicie. (…) Codziennie wykonuję ćwiczenia od Pani. Do ćwiczeń mam cały czas ogromny zapał, bo zaczęło mi to sprawiać przyjemność.

Różnorodne, smaczne przepisy – dzieci lubią nasze dania

Dziękuje bardzo za dietę dla mojego dziecka. Synkowi jadłospis też się spodobał.

Różnorodne, smaczne przepisy – szybkość przygotowania

Dieta jest bardzo dobra. Potrawy są smaczne i dość szybkie do przygotowania.

Efektywne diety – pacjentka która schudła 15 kg

Zgubiłam już 15 kg i myślę, że w końcu mój organizm zaczyna ze mną współpracować. Mimo mocno napiętego grafiku, nie czuję się głodna i tak, jak Pani pisała, zaczynam wpadać w zdrowy rytm (zakupów i gotowania również).

Różnorodne, smaczne przepisy – pacjenci lubią nasze diety

Ale super przepisy!!! 🙂

Dieta brzmi bardzo smacznie. Cieszę się na łososia z mango

Dziękuje za jadłospis. Już widzę, że będzie mi smakować

Bardzo dziękuję za przepisy – są super :-)!!!

Przepisy są super, aż ślinka cieknie :D. Dzięki!!!

Efektywne diety – pacjent 29 kg mniej

Moje samopoczucie jest bardzo dobre. Zszedłem z wagi 130 kg do 101 kg.

Różnorodne, smaczne przepisy – pyszne sałatki

Dziękuję za przepisy. Jestem mile zaskoczona – większość trafia w moje gusta kulinarne. Niektóre sałatki są naprawdę super! Jak na razie dieta idzie OK. Przepisy są super. Szczególnie sałatki. Ta szopska jest najlepsza.

Opieka i wsparcie – wyjaśniamy, pomagamy

Dziękuje uprzejmie za wszystkie Pani odpowiedzi – wszystko wyjaśniają i ułatwiają stosowanie diety! Oczywiście, będę stosować się do każdego zalecenia, nawet na wyjeździe 😉

Efektywne diety – bez głodu

Dzięki stosowaniu diety zmieniłam swoje mylne wyobrażenie iż być na diecie to strasznie cierpieć.
Nawet nie przypuszczałam iż można tak smacznie jeść, nie głodzić się i jednocześnie chudnąć…

Wioleta, 33

Efektywne diety – smacznie do celu

Dziękuję za ułożenie jadłospisu. Pasuje mi on pod każdym względem, ponieważ nie jestem głodna między posiłkami, a same posiłki są dobre i tak naprawdę to nie zjadam wszystkiego-resztki zjada mój mąż. Moja waga teraz to 83kg-superrrr (wcześniej89). Jeszcze raz dziękuję!!!!!!!!!!!!! 🙂

Małgorzata, 52

Opieka i wsparcie – pomagamy skutecznie

Co prawda moją dietę miałam już zakończyć 4 tygodnie temu i miałam się do Pani odezwać, ale brakowało mi jeszcze 2 kg do osiągnięcia wagi 68 kg, więc dalej stosowałam Pani przepisy :). Dziś ważę -16kg mniej i jestem mega zadowolona, dużo lepiej się czuję:). (…) Chciałam Pani podziękować za przepisy i opiekę:).  W sumie to nigdy nie wierzyłam że kiedykolwiek uda mi się schudnąć!!! A jednak udało się:).

Efektywne diety – relatywnie szybkie efekty

Jestem zachwycona:). Wczoraj minęły 3 tygodnie stosowania diety i schudłam już 5kg!!! Na początku było ciężko, ale już jest ok. Przyznam się, że aktywność fizyczną włączyłam regularnie dopiero od  4 dni. Chciałabym w najbliższe wakacje w końcu po 4 latach kupić strój kąpielowy i nie wstydzić się w nim wyjść.

Różnorodne, smaczne przepisy – trafiamy w gusta

Bardzo podobały mi się zestawy z jajkami, bo po prostu je lubię :-). Tak samo koktajle, owsianki, łosoś (…). Drugie śniadanie i przekąska były dobrze skomponowane  tak,  że łatwo mi się je jadło w pracy i nie byłam głodna między posiłkami. (…) Cieszył mnie również obiad z dodatkiem ziemniaków, które uwielbiam. Tak wyglądają moje odczucia po 2 tygodniach na diecie.

Efektywne diety – hormony

Moje wyniki badań hormonów tarczycy są bardzo dobre. Szczerze mówiąc to nigdy takich dobrych  nie miałam.

Efektywne diety – jędrna skóra

Skóra stała się jędrniejsza, pojawia się na niej coraz mniej wyprysków i cellulit stał się wyraźnie mniej widoczny. Samopoczucie – bardzo dobre :-).

Różnorodne, smaczne przepisy – coś nowego

Dziękuję za jadłospis. Niektóre dania są dla mnie całkowitą nowością (tatar, carpaccio), ale wszystkie z opisów wydają się być bardzo apetyczne.

Różnorodne, smaczne przepisy – bez głodu, szybko i smacznie

Dieta jest bardzo ciekawa i różnorodna. Dzisiejszy dzień pokazał, że nie powinnam chodzić głodna co mnie bardzo cieszy. Mam nadzieje, że szybko uda mi się oswoić z przepisami, abym szybko mogła przygotować poszczególne posiłki.