Oferujemy profesjonalne poradnictwo żywieniowe oraz diety przez Internet. Wskażemy ci właściwą drogę do osiągnięcia celu.

DIETA I OPIEKA SKYPE

Konsultacje z dietetykiem przez Skype to wygoda i oszczędność czasu. Możesz rozmawiać na żywo z dietetykiem bez względu na to, gdzie aktualnie przebywasz. Nie musisz tracić czasu na poszukiwanie dietetyka w twojej okolicy i dojazdy. Oszczędzasz również  na  kosztach konsultacji stacjonarnych, które są droższe od konsultacji Skype. Podczas konsultacji Skype dietetyk zada ci te same pytania, co podczas wizyty stacjonarnej. Podobnie jak w gabinecie przeprowadzi z tobą dokładny wywiad żywieniowy, przeanalizuje wyniki badań, zbierze informacje na temat twoich nawyków, preferencji smakowych, trybu życia i odpowie na wszystkie nurtujące cię pytania. Konsultacje Skype nie różnią się więc niczym od konsultacji stacjonarnych. Jedyną różnicą jest brak badania składu ciała, które jednak jest jedynie dodatkiem do konsultacji i nie jest niezbędne, a nie zawsze jest ono wiarygodne. 
W ramach oferowanych przez nas pakietów (1 lub 3 miesiące) po każdej konsultacji otrzymasz w ciągu kilku dni indywidualnie przygotowaną dietę. Postępy i napotkane trudności będziesz omawiać z dietetykiem na regularnych konsultacjach Skype. W ten sposób dietetyk będzie monitorował twoje odchudzanie i na bieżąco udzielał ci wsparcia oraz wskazówek.

Czytaj więcej

DIETA I OPIEKA E-MAIL

Jeśli cenisz sobie dyskrecję lub z innych względów preferujesz kontakt mailowy, wybierz 1 z 4 pakietów e-mail. Pamiętaj, że dieta Skype daje możliwość regularnych rozmów na żywo z dietetykiem, a dieta e-mail pozwala jedynie na e-korespondowanie.
Podstawowe informacje o tobie dietetyk otrzyma w przesłanej przez ciebie ankiecie. Następnie dietetyk poprosi cię o wypełnienie dzienniczka żywienia, przesłania aktualnych wyników badań (w przypadku schorzeń, alergii itp.) oraz zada inne niezbędne pytania.  Dietetyk na podstawie zebranych informacji ułoży dla ciebie indywidualną dietę, którą otrzymasz mailem w ciągu 2-3 dni od dnia zamówienia. Przez cały okres trwania kuracji będziesz mógł kontaktować się z dietetykiem mailowo. Będzie on monitorował twoje postępy i odpowiadał na wszelkie pytania, które pojawią się w trakcie kuracji. Pamiętaj, że dietetyk układa nie tylko diety odchudzające, ale również diety w schorzeniach, dla dzieci, sportowców, kobiet w ciąży. W przypadku diet 3-miesięcznych dietetyk poprosi cię co 2-4 tygodnie o krótkie sprawozdanie i informacje o twoich postępach. Na podstawie tych informacji przygotuje dla ciebie nowy, zmodyfikowany plan żywieniowy.

Czytaj więcej

Nie uznaję uniwersalnych diet. Na podstawie badań najzdrowszych diet świata stworzyłam Dietę Balance.

W każdym moim planie dietetycznym stosuję filozofię Diety Balance. Nasza niecierpliwość i dążenie do szybkich efektów sprawia, że coraz bardziej wikłamy się w niezdrowe diety przynoszące szybki i krótkotrwały efekt oraz wiele niepożądanych skutków ubocznych.  Dieta Balance jest przygotowana specjalnie dla ciebie. Dzięki temu masz pewność, że będzie zdrowa i skuteczna. 

Smacznie, bez głodu i monotonnych posiłków

Zdrowa dieta nie musi być droga. Nasze jadłospisy składają się z tanich i łatwo dostępnych produktów. Stawiamy na sezonowe owoce i warzywa.

Diety online - najlepsza jakość usług połączona z wygodą, jaką jest przebywanie w dowolnym miejscu

Czy konsultacja online jest podobna do konsultacji stacjonarnej w gabinecie?

Nasze usługi online są gałęzią telemedycyny (medycyny na odległość). Telemedycyna to forma świadczenia opieki zdrowotnej możliwa dzięki wykorzystaniu nowych technologii, która pozwala na wymianę specjalistycznych informacji bez względu na bariery geograficzne. 

Postęp telemedycyny jest tak duży, że aktualnie jest możliwe np. przesyłanie sygnałów EKG przez telefon komórkowy, prowadzenia operacji na odległość czy monitorowanie na żywo przez lekarza przebywającego w szpitalu akcji ratunkowej odbywającej się w karetce. Nowoczesna technologia pozwala na interaktywną transmisję audiowizualną w czasie rzeczywistym. Jeśli przeprowadzenie operacji serca jest możliwe na odległość, to tym bardziej konsultacji dietetycznej, która opiera się przede wszystkim na rozmowie.

Jakie są zalety naszych diet online?

 • dostęp do specjalistycznej opieki dietetycznej dla każdego bez względu na miejsce zamieszkania,
 • możliwość kontaktu z dietetykiem w odizolowanych lub odległych obszarach np. podczas podróży,
 • brak konieczności dojazdów do poradni,
 • mniejsze koszty opieki dietetycznej,
 • większa elastyczność terminów konsultacji,
 • jakość konsultacji online (Skype) podobna do jakości konsultacji w gabinecie.

  Dlaczego nasze pakiety online są najbardziej skuteczne?

Osiągnięcie celu wymaga czasu. Przykładowo, jeśli chcesz schudnąć 15 kg, potrzebujesz od 5 do 8 miesięcy. Pierwsza konsultacja oraz rozpisanie diety na pierwszy okres odchudzania to dopiero początek. Aby kuracja była skuteczna, a efekty i zmiany nawyków żywieniowych trwałe, zalecamy konsultacje dietetyczne oraz co ok.  2-3 tygodnie oraz modyfikację planu dietetycznego co ok. 3-5 tygodni. W przypadku diet online (diet Skype), podczas których rozmowy na Skypie odbywają się średnio co 2 tygodnie, skuteczność odchudzania jest bardzo wysoka. Do tej pory jedynie kilku klientów zrezygnowało z takiej formy konsultacji z powodów osobistych.

Niestety w przypadku diet stacjonarnych wiele osób, mimo dobrych efektów na początku, szybko rezygnuje. Powodem są przede wszystkim dużo większe koszty opieki stacjonarnej. Wiele osób mylnie uważa, że jedna konsultacja dietetyczna oraz plan dietetyczny wystarczy im do osiągnięcia celu i dalej poradzą sobie sami. Część ogranicza częstotliwość konsultacji np. do jednej na miesiąc/dwa, co bardzo negatywnie wpływa na efekty terapii. Im rzadsze spotkania, tym większe prawdopodobieństwo zarzucenia diety oraz odchudzania.

SPERSONALIZOWANA DIETA ONLINE DOSTĘPNA RÓWNIEŻ:

DLA KOBIET W CIĄŻY, KARMIĄCYCH ORAZ DZIECI

Układamy diety dla kobiet w ciąży (również z cukrzycą ciążową) oraz kobiet karmiących, które chcą odżywiać się zdrowo dla siebie  i dla dziecka. Zarówno w ciąży jak i podczas laktacji wzrasta zapotrzebowanie na  kalorie, makro i mikroskładniki. Indywidualnie przygotowana dieta zapobiega niedoborom składników odżywczych oraz nadmiernemu przyrostowi masy ciała. Dieta ma również ogromny wpływ na zdrowie dziecka i jego rozwój. Dobrych nawyków należy uczyć jak najwcześniej, dlatego układamy diety dla dzieci, które pomagają rodzicom nauczyć ich maluchy zdrowego odżywiania. 

DLA WEGETARIAN I WEGAN

Dieta wegetariańska uznawana jest przez światowe towarzystwa żywieniowe za zdrową pod warunkiem, że jest dobrze zbilansowana. Samo usunięcie z diety mięsa lub wszystkich produktów odzwierzęcych nie sprawi, że dieta będzie służyć zdrowiu.  Wyeliminowane produkty muszą być zastąpione ich roślinnymi zamiennikami. Nasze diety wegetariańskie i wegańskie są odpowiednio zbilansowane, dzięki czemu zapobiegają niekorzystnym dla zdrowia niedoborom. Podpowiadamy co jeść, jak przygotowywać posiłki i ewentualnie jakie suplementy lub odżywki stosować. Układamy diety normokalorczne, odchudzające oraz zwiększające masę ciała. 

DLA OSÓB ZE SCHORZENIAMI

Wiele schorzeń wymaga odpowiednich modyfikacji żywieniowych, a w niektórych są podstawą leczenia. Dobrze dobrana dieta poprawia samopoczucie, stan zdrowia oraz minimalizuje objawy choroby. Każdą dietę układamy indywidualnie na podstawie wywiadu dietetycznego i wyników badań. Oferujemy diety online w jednym lub kilku schorzeniach takich jak: cukrzyca, niedoczynność i nadczynność tarczycy, choroba Hashimoto, PCOS, miażdżyca, nadciśnienie, anemia, anoreksja, bulimia, celiakia, zespół jelita drażliwego, dna moczanowa, kamica żółciowa, choroba refleksowa i wrzodowa. 

Zobacz przykładowe, jednodniowe diety (1600 i 1800 kcal). Każdy dzienny jadłospis zawiera tygodniowy plan do wydrukowania na lodówkę, godziny posiłków, skład i sposób przyrządzenia oraz listę zakupów z podziałem na grupy produktów. 

Z naszych diet online korzystają Polacy z całego świata. Układając plan żywieniowy dietetyk bierze pod uwagę dostępność produktów, preferencje żywieniowe, możliwości finansowych oraz tryb dnia klienta. Oferujemy również diety dla osób pracujących zmianowo, z uwzględnieniem przerw w pracy. 

 • Dieta online jest idealnym rozwiązaniem dla osób mieszkających w małych miejscowościach lub poza granicami Polski. 
 • Konsultacje online przez Skype pozwalają zaoszczędzić czas na dojazdy do poradni.
 • Jakość konsultacji i diet online nie odbiega niczym od jakości poradnictwa stacjonarnego, a ich niższa cena wynika z ograniczenia kosztów administracyjnych.

Diety możesz ze sobą dowolnie łączyć.

Czym wyróżnia się nasza dieta i opieka online?

1. Opracowaliśmy autorski proces opieki oparty na naukowych faktach i naszym doświadczeniu.

Mody w dietetyce przychodzą i odchodzą. Niektóre trendy są pozytywne, jednak niektóre mogą powodować groźne dla zdrowia skutki uboczne. Dieta dla każdego, to dieta dla nikogo, dlatego każdą dietę online komponujemy indywidualnie. Stale obserwujemy nowe doniesienia naukowe i to na nich opieramy nasze diety online. Nie zalecamy cudownych diet, suplementów i magicznych metod. Nie eksperymentujemy ze zdrowiem naszych klientów. Evidece based nutrition, czyli dietetyka oparta na naukowych faktach to podstawa naszych diet online. Osiągamy sukcesy w pracy z klientami bazując na naszym autorskim procesie odchudzania, opracowywanym na podstawie lat doświadczeń oraz wiedzy. 

2. Jako jedyni w Internecie oferujemy wysokiej jakości indywidualne diety online, które układane są na podstawie wywiadu dietetycznego.

Podobnie jak w przypadku opieki stacjonarnej każda dieta online przygotowywana jest indywidualnie przez dyplomowanego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem. Nie wysyłamy gotowców ani nie generujemy diet automatycznie. Wiemy, że sama dieta może nie wystarczyć do zmiany twoich nawyków żywieniowych, dlatego oprócz jadłospisów oferujemy ci opiekę dietetyka. Regularne rozmowy na Skypie (pakiety Skype) pomogą ci utrzymać motywację i pozwolą omawiać na bieżąco postępy oraz napotkane trudności. W przypadku pakietów e-mail twój kontakt z dietetykiem będzie odbywać się drogą mailową. 

3. Jako nieliczni oferujemy indywidualne diety online w schorzeniach, dla kobiet w ciąży i karmiących, diety wegetariańskie i eliminacyjne.

Dieta przez internet

Dieta online to nie tylko odchudzanie. Oferujemy również indywidualne diety kliniczne (w jednym lub w kilku schorzeniach), diety wegetariańskie, wegańskie, eliminacyjne, dla dzieci, dla kobiet w ciąży oraz karmiących. Prowadzimy sportowców na diecie bezmięsnej czy wegańskiej jak również wegetarian i osoby ze schorzeniami (np. PCOS, niedoczynność tarczycy, insulinooporność, Hashimoto), które oprócz poprawy zdrowia i stanu odżywienia organizmu chcą schudnąć. 

Diety online układane są przez doświadczonego, dyplomowanego dietetyka na podstawie dokładnego wywiadu dietetycznego oraz wyników badań lekarskich. Stały kontakt z dietetykiem pozwoli ci na idealne dopasowanie diety i osiągnięcie założonego celu. 

4. Uwzględniamy produkty sezonowe oraz miejsce zamieszkania klienta.

Dieta online

Dostosowujemy skład diety online do asortymentu dostępnego w sklepach w zależności od pory roku. Latem w dietach są np. maliny i truskawki, jesienią gruszki, śliwki i dynia, a zimą cytrusy. Jeśli mieszkasz poza granicami Polski, dietetyk dopasuje skład diety do asortymentu dostępnego w miejscu twojego zamieszkania. Dzięki temu dieta będzie prosta i tania, a produkty łatwe do kupienia. Nie korzystamy ze zbioru gotowców wysyłanych przez cały rok. Każdą dietę od podstaw tworzy dietetyk, po przeprowadzeniu wywiadu dietetycznego. Dzięki temu może idealnie dopasować dietę do twoich preferencji, stanu zdrowia, trybu dnia i pracy. 

5. Dopasowujemy pory posiłków do godzin pracy.

Jeśli pracujesz zmianowo i regularność posiłków jest dla ciebie problemem, dieta online jest również dla ciebie. Wśród naszych klientów jest wiele osób pracujących na 2 lub 3 zmiany (pracownicy fizyczni, lekarze, pielęgniarki, kierowcy). Dietetyk dopasowuje plan dietetyczny i godziny posiłków do zmian oraz przerw w pracy.  Twoja praca zmianowa nie musi wykluczać zdrowej diety. Dobrze zaplanowane posiłki i ich czas poprawią twoje funkcjonowanie w ciągu dnia, dodadzą energii i wyeliminują problemy podjadania niezdrowych przekąsek lub zbyt długich przerw pomiędzy posiłkami.

6. Dopasowujemy dietę do planu treningów.

Optymalnie dobrana dieta to podstawa w sporcie zarówno zawodowym jak i amatorskim. Dopasowujemy zarówno skład jak i godziny posiłków do twojego planu treningowego tak, aby zwiększyć wydolność organizmu, zapobiegać uszkodzeniom mięśni czy ich katabolizmowi. Optymalnie dobrana dieta to większa ilość energii, lepsze samopoczucie i poprawa efektów treningów. Jeśli nie ćwiczysz, otrzymasz od nas indywidualny plan ćwiczeń do wykonywania w domu. 

7. Jako nieliczni przed ułożeniem diety online analizujemy wyniki badań.

Dietetyk przed ułożeniem diety w schorzeniach analizuje i interpretuje przesłane przez ciebie wyniki badań , aby jak najlepiej dopasować dietę do twojego stanu zdrowia. U każdego przebieg choroby jest inny, dlatego nie istnieje jedna uniwersalna dieta ,,cukrzycowa" czy ,,wątrobowa", a eksperymentowanie z dietami może pogłębić twoje problemy zdrowotne. Tylko indywidualnie dobrana dieta uwzględniająca aktualne wyniki badań będzie w pełni bezpieczna, uzupełni niedobory składników odżywczych oraz poprawi twój stan zdrowia. 

8. Nasze diety są nowoczesne, smaczne i niedrogie.

Nasze diety są inspirowane kuchniami świata i najnowszymi trendami. Przepisy modyfikujemy i przystosowujemy do polskich warunków tak, aby potrzebne do ich przygotowania produkty były niedrogie i łatwo dostępne. Unikamy egzotycznych i trudnych do kupienia produktów chyba, że chciałbyś, aby pojawiły się w twojej diecie. Nowe, ciekawe i zdrowe przepisy przełamią monotonię w twojej kuchni i zainspirują cię do eksperymentów z gotowaniem. 

10. Bez głodu i monotonnych posiłków

Dieta to sposób odżywiania, a nie głodówka i ciągłe odmawianie sobie wszystkiego. Diety bardzo niskokaloryczne powoduje szybką utratę wagi, jednak nie uczą zdrowych nawyków żywieniowych, które są niezbędne do utrzymania efektów odchudzania. Trwałe efekty wymagają czasu i zmiany myślenia o jedzeniu jako czymś złym i zakazanym. Aby chudnąć musisz jeść. Tylko indywidualnie dobrana dieta, pełna zdrowych jadłospisów pozwali ci na osiągniecie celu bez głodu. Będziesz zaskoczony, że chudniesz jedząc duże  porcje. Przy okazji nabędziesz zdrowych nawyków i nauczysz się przygotowywać dietetyczne potrawy. Te umiejętności będą niezbędne do zachowania zdrowia i utrzymanie efektów odchudzania. 

11. Tworzymy proste i szybkie w przygotowaniu diety.

Aby jeść zdrowo nie musisz spędzać całego wolnego czasu na zakupach i gotowaniu. Nasze przepisy są proste i szybkie. Przykładowo przygotowanie obiadu zajmie ci ok. 15 min. Aby ułatwić ci stosowanie diety, będziesz mógł zamieniać przepisy w ramach danego rodzaju posiłku. Dzięki temu będziesz mógł dowolnie komponować dzienne jadłospisy oraz przygotowywać posiłki na kilka dni.

12. Gwarantujemy trwałe efekty bez efektu jojo i uszczerbku na zdrowiu.

Nie sztuką jest schudnąć szybko będąc na głodowej, monotonnej i ubogiej w składniki odżywcze diecie po czym szybko przybrać na wadze. Prawdziwym sukcesem jest utrzymanie efektów odchudzania. Jest to możliwe tylko jeśli dieta jest przygotowana indywidualnie, a nadzór nad procesem odchudzania sprawuje dietetyk. Kontrola postępów przez dietetyka jest kluczowa dla osiągnięcia celu. Najlepsze efekty osiągniesz odbywając regularne konsultacje na Skypie z naszym dietetykiem. To bardzo pomoże ci w zachowaniu optymalnego tempa odchudzania, pozwali utrzymać motywację i zmniejszy ryzyko zarzucenia diety. 

Ogromną wagę przykładamy również do poprawy twojego stan zdrowia, gdyż celem nie może być jedynie efekt wizualny. Odpowiednio zbilansowana dieta poprawi stan odżywienia twojego organizmu, który może być zły jeśli d tej pory spożywałeś mało wartościowe produkty bogate jedynie w tzw. puste kalorie. 

Największym sukcesem jest nie tylko utrzymanie nowej, niższej wagi, ale również poprawa stanu zdrowia, samopoczucia oraz samooceny. Nasze niektóre metamorfozy można zobaczyć tutaj.

13. Jako jedyni oferujemy pomoc doświadczonego dietetyka i trenera.

Indywidualna dieta jest podstawą, ale jej samodzielne przestrzeganie może być trudne. Podchodzimy do ciebie z troską. Nie zostawimy się sam na sam z rozpisaną dietę. Z doświadczenia wiemy, że mało kto jest w stanie poradzić sobie samodzielnie ze zamianą sposobu żywienia i stylu życia zwłaszcza, jeśli wcześniejsze prób odchudzania na własną rękę zakończyły się fiaskiem. Brak wsparcia podczas odchudzania może zakończyć się jej zarzuceniem, kiedy pojawiają się pierwsze trudności. Nieoceniona jest pomoc doświadczonego dietetyka, który wie jak rozwiązać każdy napotkany problem i zawsze służy fachową radą. Z pomocą doświadczonego dietetyka oraz trenera realizacja twojego nawet najambitniejszego celu będzie znacznie łatwiejsza, a efekty trwalsze. Przekazana przez ekspertów wiedza,  pomoże ci w przyszłości dokonywać dobrych wyborów żywieniowych i utrzymać rezultaty odchudzania.

14. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Dietetyka to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi medycyny. Aby jeszcze lepiej i efektywniej pomagać naszym klientom stale szkolimy się, uczestniczymy w licznych konferencjach, sympozjach oraz warsztatach. Zdobytą wiedzą dzielimy się z naszymi klientami podczas konsultacji. Jesteśmy  na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi, weryfikujemy wszelkie mody i nowe teorie pojawiające się w mediach. Jako, że zajmujemy się dietetyką opartą na faktach (evidence based nutrition), stosujemy jedynie sprawdzone i potwierdzone naukowo metody.

15. Pracujemy dla najlepszych.

Jako eksperci z dziedziny dietetyki i żywienia wspieramy dobre jakościowo produkty oraz prozdrowotne inicjatywy. Prowadzimy szkolenia dla szkół oraz firm. Edukujemy, uczymy zdrowych nawyków, obalamy mity i zwiększmy świadomość żywieniową społeczeństwa. Współpracujemy z klinikami medycznymi i sieciami klubów fitness. 
Udzielamy wywiadów i wypowiadamy się w mediach w kwestiach związanych z żywieniem.
Do tej pory zaufali nam m. in.: TVP, Polskie Radio, Polsat, Znany Lekarz, Gazeta Wyborcza, Newsweek, Dafi, MD Clinic, Kardiofon, Holmes Place.

16. Jesteśmy członkami stowarzyszeń dietetycznych.

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Regularnie uczestniczymy w konferencjach i zjazdach członków stowarzyszeń. Jesteśmy na bieżąco z aktualną wiedzą dietetyczną i najnowszymi doniesieniami naukowymi w tej dziedzinie.

17. Potrafimy słuchać.

Podchodzimy do ciebie z troską i zrozumieniem. W zamian oczekujemy stosowania się do zaleceń i motywacji wewnętrznej, która jest niezbędna do osiągnięcia celu. Wysłuchamy twojej historii, weźmiemy pod uwagę oczekiwania, preferencje i prośby dotyczące diety. Możesz mieć pewność, że wszystko co powiesz pozostanie między nami. Zebrane informacje posłużą do ustalenia strategi działania. Plan dietetyczny zostanie skomponowany tak, skomponowany tak, aby był jak najlepiej dopasowany do twojego trybu życia i łatwy w realizacji.

18. Znamy naszych klientów.

Za opiekę dietetyczną odpowiada dietetyk Agnieszka Kopacz, która będzie z tobą korespondować, prowadzić konsultacje na Skypie oraz przygotowywać dla ciebie diety. Zna ona wszystkich swoich podopiecznych, z którymi współpracuje online. Troszczy się o nich i stara się utrzymywać z nimi kontakt, nie tylko podczas trwania diety, ale również po jej zakończeniu. Przed ułożeniem diety będzie chciała jak najlepiej ciebie poznać. Wypyta o twoje doświadczenia z dietami, historię odchudzania lub choroby, styl życia, nawyki żywieniowe oraz preferencje smakowe. Wszystko po to, aby jak najlepiej ci pomóc. 

JAK OCENIACIE NASZĄ OPIEKĘ?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Katarzyna

Jestem zachwycona! Wczoraj minęły 3 tygodnie stosowania diety i schudłam już 5kg!!! Dieta jest bardzo smaczna. Dziękuję Pani Agnieszko!!! 🙂

Ola

Straciłam już 4,5 kg. Jestem baaardzo zadowolona z diety. Nie jestem głodna i zawiera składniki, które lubię, a waga jednak stopniowo spada.

Wioletta

Dzięki tej diecie zmieniłam swoje wyobrażenie, iż być na diecie to strasznie cierpieć. Nie myślałam iż można tak smacznie jeść i chudnąć.

Anna

Zgubiłam już 15 kg. Mój organizm zaczyna ze mną współpracować. Mimo napiętego grafiku, nie czuję się głodna i zaczynam wpadać w zdrowy rytm.

Ewa

Chciałam Pani podziękować za przepisy i opiekę:). W sumie to nigdy nie wierzyłam że kiedykolwiek uda mi się schudnąć!!! A jednak udało się 🙂

Beata

Dziękuje uprzejmie za wszystkie Pani odpowiedzi – wszystko wyjaśniają i ułatwiają stosowanie diety! Oczywiście, będę stosować się do każdego zalecenia 😉

Katarzyna

Dzisiaj mijają 4 tygodnie od rozpoczęcia diety. Waga w dniu 1 to 109,2 dzisiaj 103,9 . Przepisy są super, szybkie w przygotowaniu i co najważniejsze nie czuję głodu.

Piotr

Dieta jest pyszna. Koktajl z awokado ma niesamowity smak. Czuję się lekko, bóle brzucha nie występują, mam zdecydowanie więcej energii. 

Łukasz

Przeszedłem przez wiele diet. Po każdej występował efekt jojo. Kilka miesięcy po zakończeniu współpracy z Panią Agnieszką waga się utrzymuje! Bardzo Pani dziękuję!!!

Monika

Moje wyniki badań hormonów tarczycy są bardzo dobre. Szczerze mówiąc to nigdy takich dobrych nie miałam. Bardzo dziękuję Pani Agnieszko.