UWAGA! Odnotowaliśmy drastyczny wzrost liczby klientów z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi po wcześniejszych dietach online innych "dietetyków". Oferty poradni online (dieta online) wyglądają identycznie. W Internecie można napisać wszystko, można podawać się za kogokolwiek i manipulować. Nasza strona została skopiowana wielokrotnie przez konkurencję. Każdy powtarza te same frazesy i udostępnia niesamowite metamorfozy. Ty jako klient nie jesteś w stanie odróżnić wartościowej usługi od kiepskiej. Zanim dokonasz wyboru, koniecznie przeczytaj przygotowany przez nas poradnik "Jak wybrać dobrego dietetyka online (usługę - dieta online) i nie narazić się na poważne konsekwencje zdrowotne":

Oferujemy profesjonalne poradnictwo żywieniowe obejmujące stałą opiekę DIETETYKA I TRENERA , diety (dieta online) i treningi przez Internet. Przyspieszymy twój metabolizm (tempo spalania kalorii) nawet o 40%! Będziesz jeść dużo i chudł w zdowym i szybkim tempie. BEZ EFEKTU JOJO!

Jedyna na rynku dietetycznym (dieta online) podczas której jesz naprawdę dużo!

Starasz się jeść mniej, ale nie przynosi to żadnych efektów? Waga stoi w miejscu? A może próbowałeś już wielu diet i zawsze dopadał cię efekt jojo? Najpewniej masz spowolniony metabolizm (wolne tempo spalania kalorii). Aby go przyspieszyć i schudnąć raz na zawsze skorzystaj z naszej pomocy. Nie znajdziesz drugiej takiej oferty na rynku!

JAK DZIAŁA NASZ PROGRAM? DLACZEGO JEST TAK SKUTECZNY?

 1. Jesz duże i regularne, szybkie oraz proste w przygotowaniu posiłki.
 2. Nie jesteś głodny, masz dużo energii i nie czujesz, że jesteś na diecie.
 3. Spalasz tkankę tłuszczową, a nie mięśniową.
 4. Chudniesz w najszybszym możliwym bezpiecznym tempie (ochrona przed efektem jojo).
 5. Ćwiczysz kilka razy w tygodniu krótkie treningi metaboliczne (bez pocenia się, zadyszki, biegania).
 6. Po zakończeniu programu i osiągnięciu twojego celu (spadek masy ciała/budowa masy mięśniowej/poprawa stanu zdrowia) jesz więcej niż przed rozpoczęciem diety bez ryzyka wzrostu wagi!
 7. Masz bardzo szybki metabolizm (tempo spalania kalorii), ponieważ spaliłeś tkankę tłuszczową, a nie mięśniową, dlatego twoje zapotrzebowanie na kalorie jest bardzo wysokie.
 8. Jesz zdrowo, ale nawet jeśli sięgasz po coś kalorycznego, nie ma to wpływu na twoją masę ciała.
 9. Możesz jeść dużo już zawsze i czuć się oraz wyglądać świetnie!

Przez cały okres współpracy jesteś pod stałą opieką twojego osobistego dietetyka i trenera, którzy rozpisują twoje plany żywieniowe (diety) oraz treningowe. Rozmawiasz z nimi regularnie na Skype/WhatsApp (pakiety Skype/WhatsApp) lub mailujesz (pakiety e-mail). Nie zostajesz sam z rozpisaną dietą!

Opieka specjalistów (dietetyka i trenera) jest kluczowa, aby osiągnąć cel! Sama dieta to nie wszystko, dlatego decydując się na oferty konkurencji, która w najlepszym wypadku zaoferuje ci pomoc studenta na chacie/infolinii narażasz się na kolejną porażkę i efekt jojo. Możesz do nas w każdej chwili zadzwonić, napisać. Poprowadzimy cię osobiście od momentu wykupienia pakietu, aż do osiągnięcia twojego celu!

 

dietetyk online

Konsultacje dietetyczne prowadzi dietetyk kliniczny, specjalistka od trudnych przypadków. Treningi układa trener, twórca autorskiego treningu metabolicznego Trening Balance. Nie jesteśmy wirtualnym ,,tworem”. Prowadzimy uznaną od lat poradnię stacjonarną we Wrocławiu.

najskuteczniejsze diety online

Pomożemy ci nawet, jeśli jesteś po wielu próbach odchudzania

,,Cieszymy się, że do nas trafiłeś! Zapewniam, że jesteś w dobrym rękach. Pomożemy ci osiągnąć twój cel, niezależnie od tego, czy jest to twój pierwszy kontakt z dietetykiem czy może kolejna próba schudnięcia. Tym razem osiągniesz trwały rezultat. Bardzo często poprawiamy rozchwiany na skutek stosowania w przeszłości innych diet metabolizm naszych klientów. Dla wielu z nich jesteśmy ostatnią deską ratunku. Jeśli jesteś ,,całe życie” na diecie i masz za sobą wiele efektów jojo, twoje tempo spalania kalorii oraz dzienne zapotrzebowanie na nie jest bardzo niskie. Nie jesteś więc w stanie samemu dobrać sobie kaloryczności diety tak, aby powodowała ona redukcję masy ciała. Tutaj z pomocą przychodzę ja. Klienci nazywają mnie ,,specjalistką od beznadziejnych przypadków", bo już nie jednego z nich ,,wyprowadziłam” na prostą po wielu druzgocących wahaniach wagi. Niektórym nie pomogła nawet operacja zmniejszenia żołądka. Efekt jojo powodował, że kilogramy znowu wracały. Dobrze znam ten mechanizm i wiem jak mu skutecznie przeciwdziałać. Ponowne wyregulowanie organizmu tak, aby zaczął współpracować na diecie redukcyjnej to klucz do sukcesu. Wiem jak to robić skutecznie i trwale. Klient, który zgłasza się do mnie z totalnie rozstrojonym metabolizmem (np. tyje np. na diecie 1500 kcal), pod koniec programu może cieszyć się szczuplejszą sylwetką i stabilną (mimo grzeszenia od czasu do czasu) masą ciała. Nie musi liczyć kalorii i uważać na każdy kęs. Może w końcu cieszyć się jedzeniem!"

Dietetyk poradni Pora Diety

Szyty na miarę trening metaboliczny to gwarancja sukcesu i braku efektu jojo

,,Twój organizm to niesamowicie skomplikowany mechanizm. Bardzo łatwo go rozstroić niewłaściwe dobranymi dietami lub nadmierną, nieodpowiednią aktywnością fizyczną. Aby dokonać w swoim ciele trwałej zmiany potrzebne jest całościowe podejście i wiedza na temat procesów w nim zachodzących. Aby osiągnąć trwałe rezultaty (zwłaszcza w przypadku przebytych w przeszłości efektów jojo) oprócz dobrze zbilansowanej diety redukcyjnej należy włączyć odpowiedni trening.

JEŚLI DO TEJ PORY SŁYSZAŁEŚ, ŻE KAŻDA, JAKAKOLWIEK AKTYWNOŚĆ JEST DOBRA, ABY SCHUDNĄĆ MUSZĘ CI ZDRADZIĆ, ŻE TO NIE PRAWDA! Jeśli odchudzasz się po raz pierwszy lepiej, abyś nie ćwiczył w ogóle niż wykonywał pierwszy lepszy darmowy trening z Internetu. Takie ćwiczenia czy bieganie bardziej ci zaszkodzą niż pomogą. Przeczytaj mój ARTYKUŁ na ten temat. Wyjaśniam w nim dokładniej tę kwestię.

Mój  szyty na miarę trening metaboliczny otrzymujesz zupełnie GRATIS! W przeciwieństwie do treningów z Internetu, masz pewność, że wykonując go uzyskasz trwały efekt. Daję ci 100% gwarancję, że tak będzie.
Jesteśmy bardzo skuteczni w tym co robimy, gdyż łącząc wiedzę i doświadczenie dietetyka (dietetyk online) oraz trenera opracowaliśmy najskuteczniejszy program odchudzający online. Nad jego stworzeniem pracowliśmy 4 lata. Spektakularne i trwałe metamorfozy naszych klientów mówią same za siebie. Wiedza, doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc każdemu, od osoby otyłej (odchudzanie online), po pacjenta ze skomplikowanymi schorzeniami. Aby utrzymać najwyższą jakość każdą usługę wykonujemy osobiście. Każdy pakiet online obejmuje moją opiekę, możliwość stałego kontaktu (telefon, mail, Skype, WhatsApp) oraz szyty na miarę trening metaboliczny. Dzięki temu oszczędzasz, gdyż nie musisz płacić dodatkowo za treningi z trenerem personalnym. Mój trening będziesz mógł wykonywać w domu lub na siłowni."
Ryszard, trener poradni Pora Diety

SKUTECZNIE, KOMPLEKSOWO I TRWALE - JEDYNA TAKA DIETA ONLINE, WYKONYWANA PRZEZ WŁAŚCICIELI PORADNI, W CENIE DIET ONLINE KONKURENCJI

PORADZIMY SOBIE Z TWOIM PROBLEMEM SKUTECZNIE I TRWALE. W NASZEJ KARIERZE SPOTKALIŚMY SIĘ JUŻ Z KAŻDYM PRZYPADKIEM
NAJSKUTECZNIEJSZY W POLSCE, TRWAŁY PROGRAM ODCHUDZANIA OPRACOWANY NA PODSTAWIE NAJNOWSZYCH BADAŃ
GWARANCJA NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW. WSZYSTKIE USŁUGI WYKONUJEMY OSOBIŚCIE. NIE JESTEŚMY TYLKO WIRTUALNYM TWOREM ALE RÓWNIEŻ PORADNIĄ STACJONARNĄ

Po rozpoczęciu współpracy przeprowadzę z tobą szeroki wywiad dietetyczny uwzględniający analizę aktualnego żywienia oraz analizę badań lekarskich. Ustalimy wspólny cel działania. Następnie otrzymasz ode mnie plany żywieniowe. Wywiad i konsultacje kontrolne będą miały formę pełnowartościowych rozmów na Skype/ WhatsApp lub korespondencji e-mail (w zależności od wybranego pakietu). Zauważ, że już w miesięcznym pakiecie Skype/ WhatsApp odbędziemy dwie dłuższe konsultacje (w pakiecie 3 miesięcznym - 6 konsultacji). Już po dwóch tygodniach będę mogła wyciągnąć wnioski z reakcji twojego organizmu na pierwszy plan żywieniowy i zmodyfikować go odpowiednio na kolejne dwa tygodnie. Nie ograniczam ci kontaktu poprzez e-mail czy telefon. W razie pytań możesz się ze mną kontaktować kiedy tylko zechcesz. Nasz program jest stworzony tak, że dieta jest tylko jego częścią więc bardzo ważna jest realizacja całości. Dzięki temu twój metabolizm przyspieszy jak rakieta, będziesz mogła jeść więcej a mój plan dietetyczny będzie działać!

Uważam, że to dieta jest dla ciebie a nie odwrotnie. Staram się układać jadłospisy tak aby nie ograniczały cię. Jedzenie to przyjemność i nie mam zamiaru ci tej przyjemności odbierać. Nasz program jest skonstruowany tak, że nawet w jednostkach chorobowych dieta może być nieco mniej rygorystyczna niż w powszechnym przekonaniu.

Proszę nie kieruj się jedynie ceną przy wyborze diety online. Twoje zdrowie jest bezcenne. Na pewno znajdziesz tańsze diety online. Odpowiedź czy warto w tym temacie oszczędzać znajdziesz w kolejnym akapicie (poniżej). Proszę przeczytaj go dokładnie i zobacz czym się różnią nasze usługi od wielu diet online dostępnych w Internecie.

 

Od dietetyka otrzymam podsumowanie twoich konsultacji dietetycznych. Następnie poprzez Skype, WhatsApp lub e-mail (w zależności od wybranego pakietu), przeprowadzę z tobą wywiad tak, aby jak najlepiej dopasować plan treningowy do twojego celu i aktualnych aktywności. W miarę możliwości finansowych proszę wybierz pakiety Skype/ WhatsApp - nic nie zastąpi rozmowy w cztery oczy. Oczywiście nasze pakiety e-mail są również bardzo skuteczne jednak wolę nawiązywać bardziej bezpośrednie relacje z moimi klientami.

Napiszę dla ciebie plan treningowy zgodny z twoim celem, abyś osiągnęła sukces w najbardziej efektywny sposób. Układam proste i krótkie (30-60 min.) treningi do wykonania w domu lub na siłowni. Dzięki moim planom treningowym będziesz mogła jeść na diecie nawet 40% więcej pokarmu.

Podczas treningu nie spocisz się i nie zmęczysz tak jak na zajęciach fitness czy podczas biegania. Trening będziesz mogła wykonywać nawet przy dużej otyłości.

Podczas trwania pakietu będziesz mogła liczyć na moją pomoc. Nie ograniczam ci kontaktu ze mną bo bardzo mi zależy aby wszystko było jasne i aby nasz program zmiany ci pomógł.

Mam kilkanaście lat doświadczenia w pracy trenera i instruktora. Moja praktyka podparta jest wiedzą, którą cały czas pogłębiam będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Jednak najlepszą wizytówką trenera jest jego sylwetka, dlatego dbam o siebie i moje ciało, aby móc być przykładem dla klientów.

Za największy problem uważam plagę śmieciowych informacji o diecie i treningu dostępnych w Internecie. Aby zmieniać ludzki organizm należy posiadać bardzo szeroką wiedzę na temat jego funkcjonowania. Zmieniamy powszechne przekonanie, że każda aktywność jest dobra, aby schudnąć. Źle dobrany trening przyniesie więcej szkód niż pożytku. Nasi klienci, zwłaszcza ci, którzy latami chodzili na siłownię, fitness lub stosowali domowe treningi z YouTube i nie zauważali żadnych zmian, są zaskoczeni efektami wykonania moich planów. Dieta oraz trening muszą być właściwie dopasowane i przyniosą pozytywne rezultaty wyłącznie w połączeniu. Tylko holistyczne podjęcie gwarantuje sukces.

Zanim porównasz internetowe oferty diet i wybierzesz najkorzystniejszą cenowo proszę zastanów się na ile wyceniasz swoje zdrowie.

Wywiad, przed ułożeniem planów (dieta online + trening), kosztuje nas dużo pracy

Stawiamy na porządny wywiad dietetyczny i treningowy przed ułożeniem planów. Jesteśmy jedyną poradnią dietetyczną online, która oferuje szeroki wywiad dietetyczny i treningowy z ekspertami przed ułożeniem planów (analiza dzienniczka żywienia, analiza badań medycznych), w 100% indywidualne diety online i treningi, opiekę specjalistów na czas kuracji (dietetyk online i trener). W Internecie znajdziesz tysiące stron z dietami online na oko oferujących podobną spersonalizowaną usługę w zbliżonej cenie, ale po zakupie okazuje się, że ankieta zamówienia to jedyne źródło danych do ułożenia planów, dieta jest generowana przez system, a kontakt z ekspertami ogranicza się do czatu z praktykantem. My pracujemy inaczej. Zebranie niezbędnych informacji, przygotowanie diety online i treningu zajmuje nam sporo czasu, jednak najważniejszy jest dla nas sukces naszych klientów, dlatego nie wysyłamy gotowych szablonów, ale szyte na miarę plany.

dieta online w chorobieWszystkie usługi - dieta online w Internecie są z nazwy indywidualne, wszędzie występują eksperci ale jak poprosisz o dietę w chorobie lub zajdziesz w ciążę to pojawia się problem...

Przygotowywany własnoręcznie przez dietetyka plan powinien uwzględniać każdy przypadek (stany chorobowe, ciąża). W Internecie jest wiele usług nazwanych indywidualnymi i gwarantujących kontakt ze specjalistami ale jako jedyni w porównywalnej cenie faktycznie zajmujemy się każdym przypadkiem przy współpracy online (np. choroby). Pozostali usługodawcy online nie podejmują się takiej współpracy. Faktyczna współpraca klienta z dietetykiem, doświadczenie specjalisty oraz nie wysyłanie szablonowych diet pozwalają nam zająć się każdym przypadkiem.

 

najlepsze efekty dieta onlineOd wielu lat analizujemy najnowsze badania naukowe oraz prowadzimy własne na temat metabolizmu. Stworzyliśmy najskuteczniejszy program trwałej walki z otyłością i nadwagą.

Przyspieszymy twój metabolizm nawet o 40%. Będziesz jadła zdecydowanie więcej niż na innych dietach odchudzających. Efekty będą dużo szybsze i bardziej trwałe. Koniec z głodzeniem się na diecie redukcyjnej. Po jej zakończeniu już nigdy nie będziesz musiała liczyć kalorii. Wszystko dzięki prostemu treningowi metabolicznemu wykonywanemu co drugi dzień.

 

Świetny kontakt z właścicielami poradni. Nawet przy usługach e-mail sami dzwonimy do klienta aby dopytać o szczegóły jeśli problem tego wymaga.

Zawsze możesz do nas zadzwonić i napisać. Odbierzemy lub odpiszemy osobiście. Nie ograniczamy kontaktu jedynie do poczty elektronicznej lub rozmów na czacie. Jesteśmy również poradnią stacjonarną a nie tylko wirtualnym tworem. Nie ma takiej możliwości aby telefon odebrał pracownik lub praktykant i udzielał ci ogólnikowych informacji - nie jesteśmy korporacją. Pamiętaj, że każdą dietę online i trening przygotujemy dla ciebie własnoręcznie. Dla nas liczą się konkrety. Dobry kontakt i pełne obustronne zrozumienie to jeszcze lepiej dopasowana dieta online oraz trening. Pomożemy ci również, jeśli masz problemy zdrowotne, jesteś w ciąży, karmisz piersią lub nie jadasz wybranych grup produktów.

Nie jesteśmy tylko wirtualnym tworem (dietetyk online) ale również poradnią stacjonarną

Mamy klientów którzy po kilku miesiącach współpracy online (dieta online) przychodzą do naszej poradni stacjonarnej aby poznać nas osobiście. W Poradni Pora Diety możesz stosować opiekę online i stacjonarną zamiennie w zależności od twojej sytuacji życiowej. Masz pewność, że proces odchudzania będzie ciągły.

 

dieta online najlepsza opiekaPrawdziwa opieka specjalistów nie ma nic wspólnego z samodzielnym wybieraniem diet czy ćwiczeń z bazy danych

Nasza opieka online jest pełna - tak jak w gabinecie stacjonarnym. Ekspert poprowadzi cię za rękę od początku do końca na podstawie solidnego wywiadu i informacji zwrotnych. Nie będziesz musiała wybierać rodzaju diety (dieta dukana, ekonomiczna, białkowa – skąd masz wiedzieć która?), liczby posiłków czy ćwiczeń. Sami zadecydujemy o wszystkim na podstawie twoich preferencji i stanu organizmu. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy. Płacisz nam abyśmy zrobili to za ciebie. Dietetyk i trener stacjonarny nie prosi cię o wybór rodzaju diety czy kontentego ćwiczenia z bazy danych. Sam wybiera najlepsze dla ciebie opcje. Utrzymaj ten standard również w usługach online (dieta online).

 

Chorujesz na insulinooporność? Nasz program pomoże ci skuteczniej niż sama dieta i leki!

Ćwiczenia dołączone przez trenera do diety zwiększają wrażliwość insulinową. Klienci stosujący nasz program częściowo zapominają o swojej przypadłości. Osiągają świetne wyniki badań. Lekarze opiekujący się klientami stosującymi nasz program stwierdzają, że to największa poprawa stanu zdrowia pacjentów z insulinoopornością w ich karierze. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom dieta nie musi być tak restrykcyjna. Będziesz mogła się cieszyć jedzeniem!

 

 

Zachowaj młodość! Walcz z procesami starzenia dużo skuteczniej niż kremem przeciwzmarszczkowym.

Nasz program skutecznie spowolnienia proces starzenia (ochrona DNA przed procesami starzenia) i kurczenia mózgu! Badania wykazały, że nasz program odwraca skutki stresu oksydacyjnego i przywraca ekspresję genów do bardziej młodzieńczego poziomu, "odmładzając" naszych klientów nawet o 10 lat.

 

Rozpocznij współpracę z nami już teraz. Serdecznie polecamy usługi Skype/ WhatsApp.

Jeżeli cena pakietu nie jest dla ciebie priorytetem to polecamy wybór usług Skype/ WhatsApp. Nic nie zastąpi rozmowy w cztery oczy. Pakiety te zapewniają 100% pełnego, obustronnego zrozumienia (tekst pisany można czasami zrozumieć odmiennie niż chciał autor). Dzięki pakietom Skype/ WhatApp tworzymy szczególne relacje pomiędzy klientem a specjalistą, poznajemy się lepiej. Rozmowa na żywo pozwala nam doskonale wyjaśnić klientom wszelkie kwestie związane z procesem odchudzania. Dzięki temu skuteczność tych pakietów jest największa. Jest to nasza priorytetowa usługa.

Jesteśmy najlepiej ocenianą poradnią dietetyczną we Wrocławiu - przenieś tą jakość do Internetu (dieta online). Jako dietetyk online robimy wszystko aby kontakt na odległość nie obniżył skuteczności naszych usług. Poniżej kilka opinii z Google.

5 star review  Wspaniały trener, motywator, cudowna, uśmiechnięta osoba. Pan Ryszard pokazał mi jak ważny w odchudzaniu jest wlasciwy trening. Wcześniej przeszłam przez mnóstwo diet które nie przyniosły rezultatu. Dieta od Państwa prosta w przygotowaniu i smaczna. Nie zabiera mi dużo czasu. Polecam z całego serca!

thumb Monika Kwiatkowska

5 star review  Skutecznie, prosto, smacznie. Duza wiedza i umiejetnosc jej przekazania. Polecam szczegolnie tym ktorzy podchodzili do odchudzania wielokrotnie. Dziekuje Panstwu za pomoc!

thumb Janusz Waloński

5 star review  Najlepszy trener i dietetyk we Wroclawiu. Prosta dieta, idealnie dopasowana do moich potrzeb. Dietetyk sluchal i chcial sie o mnie jak najwiecej dowiedziec przed ulozeniem diety. Fajne, skuteczne cwiczenia. Zero nudy. Spokoj, cierpliwosc i poczucie humoru trenera na najwyzszym poziomie 🙂

thumb Anna Wolak

5 star review  Najlepsi we Wroclawiu. Indywidualne podejście, nie żadna masówka. Zdecydowanie polecam oddać swój plan treningowy i żywieniowy w ręce Ryszarda! 🙂

thumb Magdalena Baran

5 star review  Świetni specjalisci od hashimoto. Zarowno dieta i trening dobrze dopasowane do mojej choroby. Pierwszy raz dowiedzialam sie jak powinnam cwiczyc. Wczesniejsi dietetycy, u ktorych bylam, zalecali cwiczenia po ktorych czulam sie gorzej. Dieta smaczna i prosta w przygotowaniu. Sympatyczni ludzie z pasja. Bardzo polecam!

thumb Gocha Romanowska

5 star review  Świetni specjaliści. Pierwszy raz wytłumaczono mi o co chodzi w prawidłowym odchudzaniu. Dzięki połączeniu pysznej diety i treningu zaczynam nowe życie. Dziękuję Panstwu.

thumb Tomasz Walas

5 star review  Korzystałam z usług kilku trenerów personalnych. Pierwszy raz spotkałam się z tak dużą wiedzą i cierpliwością. Z całego serca polecam.

thumb Karolina Jarocka

5 star review  Dieta i trening najwyzszych lotow. Dzieki Panstwu osiagnalem wymarzony cel. Pelna profeska. Dziekuje i polecam dalej 🙂

thumb Marcin Kopaczowski

5 star review  Najlepszy trener we Wroclawiu. Swietne podejscie, duza wiedza i cierpliwosc. Z czystym sumieniem polecam.

thumb Karol Ciepla

5 star review  Współpracę z Poradiety.pl nawiązałem w celu wyrwania się z mojego dotychczasowego trybu życia. Dzień w dzień czułem się zmęczony, bez motywacji. Dzięki współpracy zmieniły się moje nawyki żywieniowe, co zaowocowało dużo lepszym samopoczuciem, jak i wynikiem na wadze. Polecam gorąco wszystkim, którzy są gotowi na pozytywne zmiany w swoim życiu !

thumb Mati Wroc

Smacznie, bez głodu i monotonnych posiłków

Zdrowa dieta nie musi być droga. Nasze jadłospisy składają się z tanich i łatwo dostępnych produktów. Stawiamy na sezonowe owoce i warzywa.

Diety online - najlepsza jakość usług połączona z wygodą, jaką jest przebywanie w dowolnym miejscu

Czy konsultacja online jest podobna do konsultacji stacjonarnej w gabinecie?

Nasze usługi online (dieta online) są gałęzią telemedycyny (medycyny na odległość). Telemedycyna to forma świadczenia opieki zdrowotnej możliwa dzięki wykorzystaniu nowych technologii, która pozwala na wymianę specjalistycznych informacji bez względu na bariery geograficzne.

Postęp telemedycyny jest tak duży, że aktualnie jest możliwe np. przesyłanie sygnałów EKG przez telefon komórkowy, prowadzenia operacji na odległość czy monitorowanie na żywo przez lekarza przebywającego w szpitalu akcji ratunkowej odbywającej się w karetce. Nowoczesna technologia pozwala na interaktywną transmisję audiowizualną w czasie rzeczywistym. Jeśli przeprowadzenie operacji serca jest możliwe na odległość, to tym bardziej konsultacji dietetycznej, która opiera się przede wszystkim na rozmowie.

Jakie są zalety naszych diet online?

 • dostęp do specjalistycznej opieki dietetycznej dla każdego bez względu na miejsce zamieszkania,
 • możliwość kontaktu z dietetykiem w odizolowanych lub odległych obszarach np. podczas podróży,
 • brak konieczności dojazdów do poradni,
 • mniejsze koszty opieki dietetycznej,
 • większa elastyczność terminów konsultacji,
 • jakość konsultacji online (Skype/ WhatsApp) podobna do jakości konsultacji w gabinecie.

Najlepsza dieta online.

Osiągnięcie celu wymaga czasu. Przykładowo, jeśli chcesz schudnąć 15 kg, potrzebujesz kilku miesięcy. Pierwsza konsultacja oraz rozpisanie diety na pierwszy okres odchudzania to dopiero początek. Aby kuracja była skuteczna, a efekty i zmiany nawyków żywieniowych trwałe, zalecamy konsultacje dietetyczne oraz co ok.  2-3 tygodnie oraz modyfikację planu dietetycznego co ok. 3-5 tygodni. W przypadku diet online (diet Skype/ WhatsApp), podczas których rozmowy odbywają się średnio co 2 tygodnie, skuteczność odchudzania jest bardzo wysoka. Do tej pory jedynie kilku klientów zrezygnowało z takiej formy konsultacji z powodów osobistych.

Niestety w przypadku diet stacjonarnych wiele osób, mimo dobrych efektów na początku, szybko rezygnuje. Powodem są przede wszystkim dużo większe koszty opieki stacjonarnej. Wiele osób mylnie uważa, że jedna konsultacja dietetyczna oraz plan dietetyczny wystarczy im do osiągnięcia celu i dalej poradzą sobie sami. Część ogranicza częstotliwość konsultacji np. do jednej na miesiąc/dwa, co bardzo negatywnie wpływa na efekty terapii. Im rzadsze spotkania, tym większe prawdopodobieństwo zarzucenia diety oraz odchudzania.

SPERSONALIZOWANA DIETA ONLINE DOSTĘPNA RÓWNIEŻ:

DLA KOBIET W CIĄŻY, KARMIĄCYCH ORAZ DZIECI

Układamy diety online dla kobiet w ciąży (również z cukrzycą ciążową) oraz kobiet karmiących, które chcą odżywiać się zdrowo dla siebie  i dla dziecka. Zarówno w ciąży jak i podczas laktacji wzrasta zapotrzebowanie na kalorie, makro i mikroskładniki. Indywidualnie przygotowana dieta online zapobiega niedoborom składników odżywczych oraz nadmiernemu przyrostowi masy ciała. Dieta ma również ogromny wpływ na zdrowie dziecka i jego rozwój. Dobrych nawyków należy uczyć jak najwcześniej, dlatego układamy diety dla dzieci, które pomagają rodzicom nauczyć ich maluchy zdrowego odżywiania.

DLA WEGETARIAN I WEGAN

Dieta wegetariańska uznawana jest przez światowe towarzystwa żywieniowe za zdrową pod warunkiem, że jest dobrze zbilansowana. Samo usunięcie z diety online mięsa lub wszystkich produktów odzwierzęcych nie sprawi, że dieta będzie służyć zdrowiu.  Wyeliminowane produkty muszą być zastąpione ich roślinnymi zamiennikami. Nasze diety online wegetariańskie i wegańskie są odpowiednio zbilansowane, dzięki czemu zapobiegają niekorzystnym dla zdrowia niedoborom.

DLA OSÓB ZE SCHORZENIAMI

Wiele schorzeń wymaga odpowiednich modyfikacji żywieniowych, a w niektórych są podstawą leczenia. Dobrze dobrana dieta online poprawia samopoczucie, stan zdrowia oraz minimalizuje objawy choroby. Każdą dietę układamy indywidualnie na podstawie wywiadu dietetycznego i wyników badań. Oferujemy diety online w jednym lub kilku schorzeniach takich jak: cukrzyca, niedoczynność i nadczynność tarczycy, choroba Hashimoto, PCOS, miażdżyca, nadciśnienie, anemia, anoreksja, bulimia, celiakia, zespół jelita drażliwego, dna moczanowa, kamica żółciowa, choroba refleksowa i wrzodowa.

Zobacz przykładowe, jednodniowe diety online (1600 i 1800 kcal). Każdy dzienny jadłospis zawiera tygodniowy plan do wydrukowania na lodówkę, godziny posiłków, skład i sposób przyrządzenia oraz listę zakupów z podziałem na grupy produktów.

Z naszych diet online korzystają Polacy z całego świata. Układając plan żywieniowy dietetyk online bierze pod uwagę dostępność produktów, preferencje żywieniowe, możliwości finansowe oraz tryb dnia klienta. Oferujemy również diety online dla osób pracujących zmianowo, z uwzględnieniem przerw w pracy.

 • Dieta online jest idealnym rozwiązaniem dla osób mieszkających w małych miejscowościach lub poza granicami Polski.
 • Konsultacje online przez Skype/ WhatsApp pozwalają zaoszczędzić czas na dojazdy do poradni.
 • Jakość konsultacji i diet online nie odbiega niczym od jakości poradnictwa stacjonarnego, a ich niższa cena wynika z ograniczenia kosztów administracyjnych.

Diety możesz ze sobą dowolnie łączyć.

Czym wyróżnia się nasza opieka i dieta online?

1. Opracowaliśmy autorski proces opieki (program metaboliczny) oparty na naukowych faktach i naszym doświadczeniu. Przyspieszymy twój metabolizm nawet o 40%.

Mody w dietetyce przychodzą i odchodzą. Niektóre trendy są pozytywne, jednak niektóre mogą powodować groźne dla zdrowia skutki uboczne. Dieta dla każdego, to dieta dla nikogo, dlatego każdą dietę online komponujemy indywidualnie. Stale obserwujemy nowe doniesienia naukowe i to na nich opieramy nasze diety online. Nie zalecamy cudownych diet, suplementów i magicznych metod. Nie eksperymentujemy ze zdrowiem naszych klientów. Evidece based nutrition, czyli dietetyka oparta na naukowych faktach to podstawa naszych diet online. Osiągamy sukcesy w pracy z klientami bazując na naszym autorskim procesie odchudzania (odchudzanie online), opracowywanym na podstawie lat doświadczeń oraz wiedzy. Nasz program (dieta + trening) przyspieszy twój metabolizm nawet o 40% i sprawi, że efekt odchudzania będzie niesamowicie trwały.

2. Jako jedyni w Internecie oferujemy wysokiej jakości indywidualne diety online, które układane są na podstawie wywiadu dietetycznego. Po wysłaniu planu diety i treningu uzyskujesz nieograniczoną możliwość kontaktu z nami.

Podobnie jak w przypadku opieki stacjonarnej każda dieta online przygotowywana jest indywidualnie przez dyplomowanego dietetyka klinicznego z wieloletnim doświadczeniem. Nie wysyłamy gotowców ani nie generujemy diet automatycznie. Wiemy, że sama dieta online może nie wystarczyć do zmiany twoich nawyków żywieniowych, dlatego oprócz jadłospisów oferujemy ci opiekę dietetyka. Regularne rozmowy na żywo (pakiety Skype/ WhatsApp) pomogą ci utrzymać motywację i pozwolą omawiać na bieżąco postępy oraz napotkane trudności. W przypadku pakietów e-mail twój kontakt z dietetykiem będzie odbywać się drogą e-mailową. W każdym z pakietów nie ograniczamy ci kontaktu z nami. W dowolnym momencie możesz do nas zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail. Dobry, wzajemny kontakt to podstawa zrozumienia i świetnych rezultatów.

3. Jako nieliczni oferujemy indywidualne diety online w schorzeniach, dla kobiet w ciąży i karmiących, diety wegetariańskie i eliminacyjne.

Dieta przez internet

Dieta online to nie tylko odchudzanie. Oferujemy również indywidualne diety kliniczne (w jednym lub w kilku schorzeniach), diety wegetariańskie, wegańskie, eliminacyjne, dla dzieci, dla kobiet w ciąży oraz karmiących. Prowadzimy sportowców na diecie bezmięsnej czy wegańskiej jak również wegetarian i osoby ze schorzeniami (np. PCOS, niedoczynność tarczycy, insulinooporność, Hashimoto), które oprócz poprawy zdrowia i stanu odżywienia organizmu chcą schudnąć.

Diety online układane są przez doświadczonego, dyplomowanego dietetyka klinicznego na podstawie dokładnego wywiadu dietetycznego oraz wyników badań lekarskich. Stały kontakt z dietetykiem (dietetyk online) pozwoli ci na idealne dopasowanie diety online i osiągnięcie założonego celu.

4. Uwzględniamy produkty sezonowe oraz miejsce zamieszkania klienta.

Dieta online

Dostosowujemy skład diety online do asortymentu dostępnego w sklepach w zależności od pory roku. Latem w dietach są np. maliny i truskawki, jesienią gruszki, śliwki i dynia, a zimą cytrusy. Jeśli mieszkasz poza granicami Polski, dietetyk online dopasuje skład diety do asortymentu dostępnego w miejscu twojego zamieszkania. Dzięki temu dieta online będzie prosta i tania, a produkty łatwe do kupienia. Nie korzystamy ze zbioru gotowców wysyłanych przez cały rok. Każdą dietę od podstaw tworzy dietetyk, po przeprowadzeniu wywiadu dietetycznego. Dzięki temu może idealnie dopasować dietę do twoich preferencji, stanu zdrowia, trybu dnia i pracy.

5. Dopasowujemy pory posiłków do godzin pracy.

Jeśli pracujesz zmianowo i regularność posiłków jest dla ciebie problemem, dieta online jest również dla ciebie. Wśród naszych klientów jest wiele osób pracujących na 2 lub 3 zmiany (pracownicy fizyczni, lekarze, pielęgniarki, kierowcy). Dietetyk dopasowuje plan dietetyczny i godziny posiłków do zmian oraz przerw w pracy.  Twoja praca zmianowa nie musi wykluczać zdrowej diety. Dobrze zaplanowane posiłki i ich czas poprawią twoje funkcjonowanie w ciągu dnia, dodadzą energii i wyeliminują problemy podjadania niezdrowych przekąsek lub zbyt długich przerw pomiędzy posiłkami.

6. Do każdej diety dodajemy opiekę trenera i plan prostego, szybkiego w wykonaniu treningu metabolicznego.

Optymalnie dobrana dieta to podstawa. Jednak dopiero całościowy program (zawierający trening metaboliczny) sprawi, że efekty odchudzania będą trwałe. Nasz program jest ułożony tak aby maksymalnie zwiększyć szybkość twojego metabolizmu (będziesz mogła jeść na diecie do 40% więcej) oraz ochronić twoje mięśnie na redukcji (zapobiegać katabolizmowi mięśniowemu). Dzięki temu efekt odchudzania utrzyma się wiele lat po jego zakończeniu.

7. Jako nieliczni przed ułożeniem diety online analizujemy wyniki badań.

Dietetyk przed ułożeniem diety w schorzeniach analizuje i interpretuje przesłane przez ciebie wyniki badań , aby jak najlepiej dopasować dietę do twojego stanu zdrowia. U każdego przebieg choroby jest inny, dlatego nie istnieje jedna uniwersalna dieta ,,cukrzycowa" czy ,,wątrobowa", a eksperymentowanie z dietami może pogłębić twoje problemy zdrowotne. Tylko indywidualnie dobrana dieta uwzględniająca aktualne wyniki badań będzie w pełni bezpieczna, uzupełni niedobory składników odżywczych oraz poprawi twój stan zdrowia. 

8. Nasze diety są nowoczesne, smaczne i niedrogie.

Nasze diety są inspirowane kuchniami świata i najnowszymi trendami. Przepisy modyfikujemy i przystosowujemy do polskich warunków tak, aby potrzebne do ich przygotowania produkty były niedrogie i łatwo dostępne. Unikamy egzotycznych i trudnych do kupienia produktów chyba, że chciałbyś, aby pojawiły się w twojej diecie. Nowe, ciekawe i zdrowe przepisy przełamią monotonię w twojej kuchni i zainspirują cię do eksperymentów z gotowaniem. 

10. Bez głodu i monotonnych posiłków

Dieta to sposób odżywiania, a nie głodówka i ciągłe odmawianie sobie wszystkiego. Diety bardzo niskokaloryczne powoduje szybką utratę wagi, jednak nie uczą zdrowych nawyków żywieniowych, które są niezbędne do utrzymania efektów odchudzania. Trwałe efekty wymagają czasu i zmiany myślenia o jedzeniu jako czymś złym i zakazanym. Aby chudnąć musisz jeść. Tylko indywidualnie dobrana dieta, pełna zdrowych jadłospisów pozwali ci na osiągniecie celu bez głodu. Będziesz zaskoczony, że chudniesz jedząc duże  porcje. Przy okazji nabędziesz zdrowych nawyków i nauczysz się przygotowywać dietetyczne potrawy. Te umiejętności będą niezbędne do zachowania zdrowia i utrzymanie efektów odchudzania. 

11. Tworzymy proste i szybkie w przygotowaniu diety.

Aby jeść zdrowo nie musisz spędzać całego wolnego czasu na zakupach i gotowaniu. Nasze przepisy są proste i szybkie. Przykładowo przygotowanie obiadu zajmie ci ok. 15 min. Aby ułatwić ci stosowanie diety, będziesz mógł zamieniać przepisy w ramach danego rodzaju posiłku. Dzięki temu będziesz mógł dowolnie komponować dzienne jadłospisy oraz przygotowywać posiłki na kilka dni.

12. Gwarantujemy trwałe efekty bez efektu jojo i uszczerbku na zdrowiu.

skuteczna dieta onlineNie sztuką jest schudnąć szybko będąc na głodowej, monotonnej i ubogiej w składniki odżywcze diecie po czym szybko przybrać na wadze. Prawdziwym sukcesem jest utrzymanie efektów odchudzania. Jest to możliwe tylko jeśli dieta jest przygotowana indywidualnie, a nadzór nad procesem odchudzania sprawuje dietetyk. Kontrola postępów przez dietetyka jest kluczowa dla osiągnięcia celu. Najlepsze efekty osiągniesz odbywając regularne konsultacje na Skypie z naszym dietetykiem. To bardzo pomoże ci w zachowaniu optymalnego tempa odchudzania, pozwali utrzymać motywację i zmniejszy ryzyko zarzucenia diety.

Ogromną wagę przykładamy również do poprawy twojego stan zdrowia, gdyż celem nie może być jedynie efekt wizualny. Odpowiednio zbilansowana dieta poprawi stan odżywienia twojego organizmu, który może być zły jeśli d tej pory spożywałeś mało wartościowe produkty bogate jedynie w tzw. puste kalorie.

Największym sukcesem jest nie tylko utrzymanie nowej, niższej wagi, ale również poprawa stanu zdrowia, samopoczucia oraz samooceny. Nasze niektóre metamorfozy można zobaczyć tutaj.

13. Jako jedyni oferujemy pomoc doświadczonego dietetyka i trenera.

Indywidualna dieta jest podstawą, ale jej samodzielne przestrzeganie może być trudne. Podchodzimy do ciebie z troską. Nie zostawimy się sam na sam z rozpisaną dietę. Z doświadczenia wiemy, że mało kto jest w stanie poradzić sobie samodzielnie ze zamianą sposobu żywienia i stylu życia zwłaszcza, jeśli wcześniejsze prób odchudzania na własną rękę zakończyły się fiaskiem. Brak wsparcia podczas odchudzania może zakończyć się jej zarzuceniem, kiedy pojawiają się pierwsze trudności. Nieoceniona jest pomoc doświadczonego dietetyka, który wie jak rozwiązać każdy napotkany problem i zawsze służy fachową radą. Z pomocą doświadczonego dietetyka oraz trenera realizacja twojego nawet najambitniejszego celu będzie znacznie łatwiejsza, a efekty trwalsze. Przekazana przez ekspertów wiedza,  pomoże ci w przyszłości dokonywać dobrych wyborów żywieniowych i utrzymać rezultaty odchudzania.

14. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Dietetyka to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi medycyny. Aby jeszcze lepiej i efektywniej pomagać naszym klientom stale szkolimy się, uczestniczymy w licznych konferencjach, sympozjach oraz warsztatach. Zdobytą wiedzą dzielimy się z naszymi klientami podczas konsultacji. Jesteśmy  na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi, weryfikujemy wszelkie mody i nowe teorie pojawiające się w mediach. Jako, że zajmujemy się dietetyką opartą na faktach (evidence based nutrition), stosujemy jedynie sprawdzone i potwierdzone naukowo metody.

15. Pracujemy dla najlepszych.

Jako eksperci z dziedziny dietetyki i żywienia wspieramy dobre jakościowo produkty oraz prozdrowotne inicjatywy. Prowadzimy szkolenia dla szkół oraz firm. Edukujemy, uczymy zdrowych nawyków, obalamy mity i zwiększmy świadomość żywieniową społeczeństwa. Współpracujemy z klinikami medycznymi i sieciami klubów fitness. 
Udzielamy wywiadów i wypowiadamy się w mediach w kwestiach związanych z żywieniem.
Do tej pory zaufali nam m. in.: TVP, Polskie Radio, Polsat, Znany Lekarz, Gazeta Wyborcza, Newsweek, Dafi, MD Clinic, Kardiofon, Holmes Place.

16. Jesteśmy członkami stowarzyszeń dietetycznych.

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Regularnie uczestniczymy w konferencjach i zjazdach członków stowarzyszeń. Jesteśmy na bieżąco z aktualną wiedzą dietetyczną i najnowszymi doniesieniami naukowymi w tej dziedzinie.

17. Potrafimy słuchać.

Podchodzimy do ciebie z troską i zrozumieniem. W zamian oczekujemy stosowania się do zaleceń i motywacji wewnętrznej, która jest niezbędna do osiągnięcia celu. Wysłuchamy twojej historii, weźmiemy pod uwagę oczekiwania, preferencje i prośby dotyczące diety. Możesz mieć pewność, że wszystko co powiesz pozostanie między nami. Zebrane informacje posłużą do ustalenia strategi działania. Plan dietetyczny zostanie skomponowany tak, skomponowany tak, aby był jak najlepiej dopasowany do twojego trybu życia i łatwy w realizacji.

18. Znamy naszych klientów.

Za opiekę dietetyczną odpowiada doświadczony dietetyk kliniczny. Będzie z tobą korespondować, prowadzić konsultacje na Skypie oraz przygotowywać dla ciebie diety. Zna ona wszystkich swoich podopiecznych, z którymi współpracuje online. Troszczy się o nich i stara się utrzymywać z nimi kontakt, nie tylko podczas trwania diety, ale również po jej zakończeniu. Przed ułożeniem diety będzie chciała jak najlepiej ciebie poznać. Wypyta o twoje doświadczenia z dietami, historię odchudzania lub choroby, styl życia, nawyki żywieniowe oraz preferencje smakowe. Wszystko po to, aby jak najlepiej ci pomóc.