Postawa SwayBack. Pełen program naprawczy, który działa. Nigdy więcej bólu pleców, karku, kolan!

Równowaga w organizmie przypomina trochę przeciąganie liny. Jeżeli obydwie drużyny mają podobne możliwości to cały układ jest w równowadze. Jeżeli któraś drużyna zaczyna przeważać to układ się sypie.

Swayback rozpoczyna się od nierównowagi pomiędzy przednią a tylna taśmą (płaszczyzna strzałkowa). Doprowadza do sytuacji gdy Twoje mięśnie zaczynają rozrywać ciało. W dalszych krokach swayback działa w płaszczyźnie poprzecznej i niszczy Cię za pomocą rotacji.

Nic zatem dziwnego, że bolą Cię plecy, kark, kolano, stopa, czy odczuwasz zadyszkę. Ważnym jest, aby znaleźć przyczynę problemu, element w ciele od którego układ zaczyna się rozsypywać. W kolejnych krokach należy nauczyć mózg rozumienia różnicy pomiędzy poprawną a dysfunkcyjną postawą, oraz wdrożyć ćwiczenia które poprawią jakość Twoich mięśni.

Zaczynamy?

Zobacz w jaki sposób osiągnąć balans mięśniowy pomiędzy przednią i tylną taśmą, zabezpieczyć swój kręgosłup, kolano, poradzić sobie z płaskostopiem, czy napiętym karkiem.

Nigdy więcej bólu!

Zasługujesz na piękne ciało i życie bez bólu. Z moją wiedzą i odrobiną wysiłku z Twojej strony możemy to osiągnąć 🤝

W prosty sposób dowiedz się o swoich słabościach. Poznaj możliwe konsekwencje zdrowotne 🚑👨‍🦯👨‍🦽

Jeżeli podobają Ci się materiały które publikuję to nie zapomnij subskrybować mojego kanału. Każda subskrypcja, łapka w górę motywują mnie i dają siłę do kolejnych filmów ☀️ Dzięki! 🙏🙏🙏😘

Na pewno wśród znajomych masz osoby, posiadające postawę zaprezentowaną na filmie. Udostępnij im ten materiał.

Jeżeli potrzebujesz indywidulanej diety online, ułożonej po solidnej konsultacji z dietetyczką kliniczną i wspieranej treningiem pod moją opieką, to skontaktuj się ze mną. Do diety online podchodzimy tak jak w gabinecie stacjonarnym, bez automatów, schematów, masowych wysyłek. Proces opieki prowadzi kliniczny dietetyk online. Obsługujemy również klientów ze schorzeniami wymagającymi modyfikacji diety.