trener
Trener Poradni Pora Diety

Stosowałaś wiele diet, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów? To nie Twoja wina. Uwierzyłaś w słowa ,,ekspertów”, którzy zapewniali, że ich dieta, suplement czy metoda sprawi, że schudniesz. Potem był efekt jojo, ale winiłaś za niego siebie, a nie złe podejście do odchudzania.
Na pewno nikt Ci tego nie powiedział, więc skąd mogłaś wiedzieć, że Twój organizm posiada niesamowitą zdolność adaptacji do nowych warunków oraz okresów głodzenia, dlatego chudnąc szybko na redukcyjnej diecie połączonej z treningami aerobowymi jesteś wręcz skazana na efekt jojo. Twojemu organizmowi wcale nie zależy, aby pozbywać się tłuszczu. Załóżmy, że stosujesz dietę redukcyjną. Po jakimś czasie organizm przyzwyczaja się do nowych warunków, spowalniając metabolizm (tempo spalania kalorii). Dieta redukcyjna (o obniżonej kaloryczności) po kilku miesiącach staje się więc dietą normo kaloryczną. Waga się zatrzymuje. Zastanawiasz się wtedy jak sprawić, żeby masa ciała zaczęła znowu spadała. Słyszałaś, że bieganie lub popularne treningi fit celebrytów z Internetu są skuteczne w odchudzaniu i przyspieszają metabolizm. Błąd! Metabolizm wcale nie przyspiesza, a efekt jest jeszcze gorszy niż przy stosowaniu samej diety. Spaliłaś całkiem sporo tkanki mięśniowej. Co teraz? Może jakiś cudowny suplement? Nie. To nie prawda, że kurkuma, woda z cytryną pita na czczo czy nawet kosmiczny pył przyspieszy Twój metabolizm, ale oczywiście możesz w to wierzyć i dać zarobić kolejnym oszustom.
Ostatnie miesiące spędziliśmy na analizie badań i doświadczeniach, na podstawie których opracowaliśmy najskuteczniejszy plan odchudzania. Zacznij proces odchudzania dobrze od samego początku. Oszczędź sobie niepowodzeń i efektów jojo. Schudnij z głową. Mądre odchudzanie z Poradnią Pora Diety.

Tutaj możesz zamówić nasz program:

Dietetyk Agnieszka Kopacz

Trener Ryszard Czarkowski