W filmie poruszam temat wpływu różnych rodzajów treningu na ciało kobiety 💯💪

Strefa diety i treningu to pole do popisu dla fake newsów, bzdur, mitów i cudów. Wszystko, aby ktoś mógł zarobić więcej kasy kosztem Twojego zdrowia. Tutaj nie ma skrupułów. Człowiek zrobi wszystko aby żyć bez bólu, być zdrowszym, piękniejszym.

Temat zmniejszających się piersi, czy rosnących do gigantycznych rozmiarów nóg i bicepsów po treningu siłowym u kobiety jeszcze nie jest taki straszny.

Zdecydowanie gorzej jest w innych tematach. Co chwila wyświetlają mi się reklamy:
„- Ona brała te tabletki i schudła 10kg w miesiąc.
– Zobacz moją metamorfozę -20kg w 2 miesiące. Chcesz wiedzieć jak to zrobiłam to napisz do mnie. Dieta online Pani Marysi.
– Chudnij bez treningu. Cudowna dieta online.
– Nie musisz ćwiczyć aby chudnąć.
– Wystarczy biegać aby chudnąć.
– Pij codziennie rano ten sok i chudnij.”

Później zgłaszają się do mnie osoby ze zniszczonym metabolizmem, złą postawą, problemami ze stawami. Diety 1000kcal przestają działać a człowiek nie jest w stanie wykonywać aktywności fizycznej z powodu różnych kontuzji.

Odchudzanie to proces holistyczny. Nie załatwisz tego samą dietą. Bardzo ważny jest dobrze dobrany trening oraz wsparcie psychologiczne. Jeżeli np. masz duży poziom stresu i kiepską regenerację to żadna dieta online i inne diety cud nie pomogą.

Zanim zaczniesz eksperymentować ze swoim ciałem i wierzyć reklamom, skontaktuj się z doświadczonym specjalistą. Szkoda zdrowia na eksperymenty.

Informacje którymi się z Tobą podzielę umożliwią Ci skuteczny i bezpieczny trening.

Jeżeli podobają Ci się materiały które publikuję to nie zapomnij subskrybować mojego kanału. Każda subskrypcja, łapka w górę motywują mnie i dają siłę do kolejnych filmów ☀️ Dzięki! 🙏🙏🙏😘

Na pewno wśród znajomych masz osoby, które mają problem ze zrobieniem fajnego brzucha. Udostępnij im ten materiał.

Jeżeli potrzebujesz indywidulanej diety online, ułożonej po solidnej konsultacji z dietetyczką kliniczną i wspieranej treningiem pod moją opieką, to skontaktuj się ze mną. Do usługi dieta online podchodzimy tak jak w gabinecie stacjonarnym, bez automatów, schematów, masowych wysyłek. Obsługujemy również klientów ze schorzeniami wymagającymi modyfikacji diety.

Dieta online, trening online – zapraszam do współpracy.