konsultacje dietetyczne onlineMichał: -22 kg w 5 miesięcy.

“Zacząłem przybierać na wadze po studiach. Natłok pracy, stres, brak czasu na regularne posiłki, żywnie się w fast foodach i późne, obfite kolacje spowodowały, że wskazówka wagi przekroczyła 100 kg.

Zauważyłem, że mam coraz gorszą kondycję. Zacząłem stosować popularne diety m.in. białkową. Jednak szybko mi się nudziły i po spadku wagi zawsze wracałem do punktu wyjścia. Zacząłem szukać dobrego dietetyka online. Popularne serwisy online proponowały mi schematyczne diety zupełnie niedostosowane do moich upodobań i potrzeb.

Porę Diety poleciła mi koleżanka.  Rozpoczęliśmy współpracę online, ponieważ mieszkam w Australii. Na starcie zostałem poinformowany o tym, że aby odnieść sukces muszę nauczyć się zdrowo jeść i całkowicie zmienić swój styl życia. Jadłospisy, które regularnie otrzymywałem okazały się smaczne i ciekawe.  Były zupełnie inne niż w dietach, które stosowałem na własną rękę. Umiałem je przygotować samemu. Niektóre posiłki były tak duże, że ledwie byłem w stanie je zjeść, a mimo tego chudłem. Wcześniej wydawało mi się, że aby schudnąć trzeba jeść bardzo mało i głodować. Byłem najedzony i nie miałem chęci na niezdrowe przekąski. Kontakt z dietetykiem pomagał mi w gorszych momentach. Zawsze mogłem liczyć na poradę i wsparcie. Otrzymałem zestaw ćwiczeń, które starannie wykonywałem. Zrzuciłem  24 kg! Mieszkam niedaleko plaży. Cieszę się, że w końcu mogę na nią wyjść bez skrępowania. Moja kondycja jest o niebo lepsza. Czuję, że do diety dostałem gratis kilkanaście lat życia. Dziękuję!”

Michał