Dietetyk Wrocław, dietetyk online,,Po wielu próbach odchudzania i stosowania monotonnych i męczących diet po których każdy spadek wagi powracał z nawiązką postanowiłam skorzystać z pomocy dietetyka. Wybrałam z wielu ofert Porę Diety i rozpoczęliśmy współpracę online (dieta online). Dzięki diecie Pani Agnieszki w końcu nie byłam głodna, potrawy były smaczne i łatwe w przygotowaniu. Powoli, ale bez większego wysiłku zaczęłam tracić kolejne kilogramy. W sumie pomimo paru grzeszków i cięższych dni schudłam 20 kg i czuje się wspaniale. Dziękuję ;-)”

Pani Ewelina, 36 lat

Jesteśmy dumni z metamorfoz naszych podopiecznych, dlatego dzielimy się nimi z Wami. Nie wszyscy chcą upubliczniać swój wizerunek. Szanujemy to i dlatego prezentujemy tylko niektóre przemiany na pokazanie, których otrzymaliśmy zgodę klientów. Jeśli nadal się wahasz lub jesteś sceptyczny, bo przerobiłeś już ,,wszystkie diety świata” przeczytaj jak pracujemy i dlaczego jesteśmy skuteczni.

Oddajemy Wam całą naszą wiedzę, doświadczenie i czas

Dieta online, odchudzanie Wrocław

,,Uwielbiamy oglądać metamorfozy naszych klientów! Daje nam to wiele satysfakcji i energii do dalszego działania. Czy może być coś lepszego niż praca, która jest pasją, a jednocześnie zmienia życie innych na lepsze? Sukcesy naszych podopiecznych kosztują nas wiele pracy, czasu i zaangażowania. Bywa, że Agnieszka rozpisuje plany żywieniowe do późnych godzin nocnych, a ja przez kilka dni wykonuje telefony do klientów, aby dowiedzieć się jak radzą sobie z treningami oraz, aby ich wesprzeć i zmotywować. Pracujemy w weekendy i święta, a nawet na wakacjach :-). Nie chcemy przerywać procesu zmiany klientów i zostawiać ich samych na kilka tygodni. Zależy nam na ich efektach, dlatego zawsze jesteśmy do dyspozycji.”

trening odchudzający

 

 

 

Ryszard, trener Poradni Pora Diety

 

 

,, Jestem na bieżąco z postępami, sukcesami i potknięciami naszych klientów. Po pewnym czasie nawiązuję silną relację z naszymi podopiecznymi, zwłaszcza w przypadku regularnych konsultacji na Skypie. Dobry i stały kontakt pozwala na poznanie wzajemnych oczekiwań i siebie nawzajem. Dobre relacje przekładają się na spektakularne efekty, nawet jeśli po drodze pojawiają się przeszkody.”

Agnieszka, dietetyk Poradni Pora Diety

Sukces nie jest zasługą jedynie diety

,,Mamy ogromne szczęście, że możemy spełniać się w tym, co kochamy i dzielić się naszą wiedzą, aby pomagać. Widzimy, że nasza praca ma ogromny sens i to, co robimy, robimy dobrze. Świadczą o tym Wasze pozytywne opinie i podziękowania, które nieustająco od Was otrzymujemy. O tym może świadczyć również to, że kilku pseudo dietetyków kreujących się na ekspertów podkrada nasze diety podszywając się pod inne osoby. Zapominają jednak, że możemy ich rozszyfrować po mailach ;-). Nie mamy na to wpływu. Strzeżcie się jednak oszustów, którzy w żadnym stopniu Wam nie pomogą, a jeśli już to na krótką chwilę. Czy będą do was dzwonić, aby zapytać się jak sobie radzicie? Czy będą umieli doradzić jak ćwiczyć, kiedy macie kontuzję kolana?  A może ułożą dietę w insulinooporności czy innym schorzeniu? Z pewnością nie! Otrzymasz rozpiskę diety i w najlepszym wypadku będziesz mógł porozmawiać ze studentką dietetyki na chacie lub infolinii. Na tym bowiem polega ,,stały kontakt z dietetykiem” na innych stronach i portalach. To i wiele innych ,,szczegółów” odróżnia nas od konkurencji i sprawia, że każdy kto tylko ma chęci może odnieść z naszą pomocą sukces.”

Ryszard, trener Poradni Pora Diety

Stały i realny kontakt z osobistym dietetykiem i trenerem

,,Przed każdym ułożeniem kolejnego planu diety i planu treningowego kontaktujemy się mailowo lub telefonicznie z klientem. Chcemy dowiedzieć się jakie są jego postępy, w jakim stopniu realizuje plan żywieniowy i ćwiczenia oraz które potrawy przypadły mu do gustu, a które nie. Dopasowujemy nowe plany dietetyczne oraz treningowego do aktualnych wyników, stanu zdrowia, trybu pracy itp. Zdarza się, że podczas 3-miesięcznej współpracy klient np. zmieni pracę lub dozna kontuzji, a klientka zajdzie w ciążę. Dostosowujemy wtedy nowe plany do aktualnych potrzeb. Niektórzy wolą ćwiczyć na siłowni, a inni w domu. Nie ma problemu. Często dostaję prośby o wkomponowanie w dietę ulubionej potrawy czy konkretnego produktu. Wszystkie spełniam. Jeśli jakiś produkt jest np. zbyt kaloryczny, znajduję lżejszy zamiennik. Przesłaną przez klienta recepturę potrawy odpowiednio bilansuję i wkomponowuję w plan.

Każdą dietę (choć wolę określenie ,,plan żywieniowy”, bo słowo ,,dieta” kojarzy się negatywnie), układam indywidualnie. Nie wyobrażam sobie wysłać klientowi gotowca. Chcę, aby dieta była nie tylko skuteczna, dostosowana do stanu zdrowia (układam również diety kliniczne), ale też smakowała klientowi i była realna do stosowania (odpowiednie godz. posiłków), bo to on będzie ją stosował. Zanim więc przystąpię do jej układania chcę dowiedzieć się jak najwięcej o kliencie. Jeśli ktoś nie lubi selera, z pewnością nie będzie miał go w diecie.

Najbardziej cieszę się, kiedy klient stwierdza: ,,W ogóle nie czuję, że jestem diecie” 🙂

Agnieszka, dietetyk Poradni Pora Diety

Więcej o naszym programie nie tylko odchudzania możecie przeczytać tutaj:

Dieta online

Dietetyk Wrocław

Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy:

ZAMÓW TERAZ

Program odchudzający autorstwa Agnieszki Kopacz i Ryszarda Czarkowskiego - opinie zadowolonych pacjentów

Poniżej kilka metamorfoz z tysięcy sukcesów naszych klientów. Stosujemy najskuteczniejszy na rynku program trwałego odchudzania. Jeśli znajdziesz skuteczniejszą metodę lub podobną, tak indywidualną opiekę online w niższej cenie to zwrócimy ci pieniądze lub obniżymy cenę pakietu.

Ewelina: -20 kg w 6 miesięcy

Jadwiga: -18 kg w 4 miesiące

Natalia: -15kg w 3 miesiące

Łukasz: – 14 kg w 4 miesiące

Michał: -22 kg w 5 miesięcy

Konrad: -16kg w 5 miesięcy

Maciek: -21kg w 5 miesięcy

Ryszard: +19kg

Jako właściciele poradni wszystkie usługi wykonujemy osobiście. Nie oddzielamy się od klientów infolinią czy armią praktykantów piszących diety czy obsługujących chat.

Dzwonimy do klientów i kontaktujemy się mailowo, aby wspierać, informować i motywować. Rozmowa i dobre wzajemne zrozumienie to podstawa sukcesu. Robimy tak nawet w przypadku najtańszych pakietów e-mail. Nie chowamy się za armią pracowników. Ta firma to wyłącznie my: dietetyk i trener. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość usługi. Poniżej fragmenty e-maili, które otrzymujemy codziennie od zadowolonych klientów:

"Bijecie Państwo konkurencję na głowę. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak indywidualnym podejściem, a kilka diet mam już za sobą. Już samo to, że Pan Ryszard dzwonił do mnie sam z siebie. Widać, że pamiętają Państwo o swoich klientach i do każdego podchodzą bardzo indywidualnie. Widać, ze Państwu zależy na sukcesie klienta. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam Poradnię moim znajomym :-)"

Mariusz, 35 lat

"Pani Agnieszko, chciałbym poinformować, iż osiągnąłem zamierzoną wagę dzięki Pani diecie. Czuję się dużo silniejszy dzięki treningom Pana Ryszarda. Dzięki Pani nauczyłem się wreszcie smacznie i zdrowo jeść, nie zamierzam rezygnować z tych nawyków których nabrałem i kontynuować zdrowe odżywianie :-). Podsumowując dietę, ubrania które był na mnie za małe i nie mogłem ich nosić są w tym momencie na mnie za duże :-). Straciłem 20kg i około 16cm w pasie wszystkie posiadane przeze mnie ciuchy wiszą na mnie jak worek co mnie bardzo cieszy mimo konieczności wymiany całej garderoby :-)."

Piotr, 39 lat

"Próbowałam wielu diet online. Po 2 miesiącach współpracy z Państwem mogę stwierdzić, że to co oferujecie klientowi wykracza daleko poza całą resztę usług dietetycznych z Internetu. Cieszę się, że się poznaliśmy :-). Chciałabym przedłużyć pakiet."

Oliwia, 29 lat

"Chciałam przedłużyć współpracę, z której jestem naprawdę zadowolona! Dieta jest pyszna i prosta. Nie jestem na niej głodna i zawiera składniki, które lubię, a waga stopniowo spada."

Anna, 42 lata

"Miesiąc diety dobiegł końca. Jestem bardzo zadowolona z efektu i przebiegu diety, dlatego chciałabym dalej kontynuować współprace z Państwem. Samopoczucie nigdy nie było lepsze:) Jeśli chodzi o wagę, to jest 5 kilogramów mniej, ale za to w obwodach jest już od -5 do -7 z czego jestem bardzo zadowolona."

Katarzyna, 34 lata

"Pani dieta jest super, bardzo wygodna i smaczna za co dziękuję. Na pewno będę przedłużać dietę od Pani."

Blanka, 26 lat

"Jestem zaskoczona tym jak bardzo profesjonalnie wykonują Państwo swoją pracę. Przy innych dietach online nikt się mną nie interesował po zakupieniu jadłospisu. Bardzo się cieszę, że tym razem trafiłam w dobre ręce. Pani Agnieszko, dieta jest świetna, trafia w mój gust! Ostatni dzień z diety jest moim ulubionym - najchętniej jadłbym go przez cały miesiąc 😉 (swoją drogą dużo super przepisów :)))."

Dagmara, 46 lat

"Ćwiczenia są świetne i bardzo dobrze ułożone pod względem moich możliwości i kondycji. Nie ma w sumie co tu dużo pisać tak świetnie Pan to wszystko opisał że nawet żadne pytanie nie wpada mi do głowy na ten moment. Wszystkie ćwiczenia będę wykonywać według zaleceń."

Paweł, 28 lat

"Hej hej, dziś kolejny trening za mną, czuję jak waga spada, pomimo początkowych koszmarnych zakwasów (teraz już tylko lekkich) to się bardzo cieszę. Trening jest wspaniały. Mam po nim powera na cały dzień. BOMBA!!!"

Kamila, 19 lat

"Dziękuję bardzo za plan treningowy i za oświecenie mnie jak to właściwie jest z tymi ćwiczeniami. Byłam pewna że to co robiłam do tej pory było ok... Pierwszy trening już zaliczyłam, muszę przyznać, że mi się podobał, nawet bardziej niż te które robiłam do tej pory."

Monika, 36 lat

Jesteśmy najlepiej ocenianą stacjonarną poradnią dietetyczną we Wrocławiu, która zajmuje się również poradnictwem online. Standard pracy z gabinetu przenosimy do Internetu. Poradnia Pora Diety nie jest wirtualnym tworem nastawionym na masową wysyłkę diet. Wszystkie treningi i diety układamy osobiście.

Poniżej przykładowe opinie naszych klientów:

review rating 5  Po 4 misiacach współpracy schudłam 15 kg, a moje wyniki badan hormonów i cukru (PCOS i IO) sa o niebo lepsze. Lekarz byl w szoku i stwierdzil, ze jeszcze nie miał pacjentki, której wyniki tak się poprawiły w tak krótkim czasie . Polecam Panią Agnieszke z całego serca

thumb Dorota Rosłaniec

review rating 5  Najlepszy dietetyk we Wrocławiu. W ramach diety otrzymałam również kontakt do trenera który ułożył dla mnie plan treningowy gratis. Super bo nigdy nie wiedziałam co i jak cwiczyc żeby chudnąć.

thumb Kasia L

review rating 5  Od Państwa z Pory Diety dowiedziałam się całej prawy o odchudzaniu! Wcześnej dietetycy mówili mi o właściwej diecie (stosowałam ich mnóstwo...) lub o diecie połączonej z dowolnymi ćwiczeniami. Okazało się, że przy niedoczności tarczycy i PCOS niektóre ćwiczenia mi szkodziły. Jeśli schudlam to po kilku miesiącach waga wracała. Jestem wdzieczna za pomoc Pani Agnieszce i trenerowi. Wasz program naprawdę działa i warto o tym mówić!

thumb Julka Ro

review rating 5  Wspaniale, że trafiłam pod opiekę Pani Agnieszki. Dzięki jej radom, wsparciu i świetnie dobranej diecie schudłam już 18 kg! Bardzo miły kontakt, indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm. Wiele z porad Pani Agnieszki stosuję do dziś, stały się one zdrowymi nawykami. Dieta jest prosta, smaczna i zróżnicowana. Z całego serca polecam!

thumb Anik Kor

review rating 5  Państwo niesamowicie fajnie łączą usługę dietetyczną i treningową. Dwóch specjalistów w cenie diety. Super plan treningu i prosta, smaczna dieta. Dziękuję za pomoc!

thumb Anna Korycka

review rating 5  Profesjonalne i bardzo miłe podejście do klienta. Pani Agnieszka ma dużą i szeroką wiedzę o wpływie diety na stan zdrowia. Dodatkowym miłym zaskoczeniem było włączenie do diety moich ulubionych potraw. Nie jestem mistrzem kuchni, ale przepisy były proste i gotowanie nie zajmowało mi dużo czasu. Nie byłem głodny. Treningi super. Widać już pierwsze efekty po miesiącu. Wczesniej chodziłem kilka lat na siłownie, ale nie widziałem większych efektów.

thumb Michał Rozen

review rating 5  Pani Agnieszka i Pan Ryszard to profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem. Już po chwili wiesz, ze trafiłeś w dobre ręce. Szybko wyjaśniają dlaczego dotychczasowa dieta i treningi nie przyniosły efektu. Przewracają twój świat do góry nogami. ale okazuje się, ze to działa. Skoro mnie odchudzili to chyba z każdym sobie poradzą.

thumb Adam Maćko

review rating 5  Wielokrotnie byłam na roznych dietach. Efekty były krotkotrwale lub zadne. Kiedy okazalo sie ze mam Hashimoto stwierdzilam ze czas zasiegnac fachowej pomocy. Pani dietetyk i trener z Pora diety jako pierwsi wskazali wlasciwa droge. Okazalo sie ze katowanie sie bieganiem i restrykcyjna dieta zaostrzyla moja chorobe. Ich metody po prostu działaja a ich wiedza jest bardzo szeroka. Szkoda ze nie trafilam tu wczesniej. Byc moze bym nie zachorowala gdyby nie moje wczesniejsze eksperymenty z innymi dietetykami

thumb Emi C

review rating 5  Profesjonalne i bardzo miłe podejście do klienta. Pani Agnieszka ma dużą i szeroką wiedze o wpływie diety na stan zdrowia. Dodatkowym miłym zaskoczeniem było włączenie do diety moich ulubionych potraw. Nie jestem mistrzem kuchni, ale przepisy były proste i gotowanie nie zajmowało mi dużo czasu. Nie byłem glodny. Treningi super. Widać juz pierwsze efekty po miesiącu. Wczesniej chodziłem kilka lat na siłownie, ale nie widziałem większych efektów.

thumb Michał Rozen

Przez wiele lat pracy stworzyliśmy najskuteczniejszy na rynku program łączący dietę i trening, który wychodzi naprzeciw  oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na podstawie informacji zwrotnych zmodyfikowaliśmy go tak, aby był wygodny i prosty w stosowaniu oraz dawał maksymalne efekty. Nasze diety i treningi bazują na naukowo potwierdzonych faktach. Nasze diety nie tylko odchudzają. Tworzymy również diety w jednostkach chorobowych takich jak:

– hipercholesterolemia (wysoki cholesterol i/lub triglicerydy),
– insulinooporność
– nadciśnienie tętnicze,
– miażdżyca,
– cukrzyca typu 2,
– zespołu jelita drażliwego,
– dna moczanowa,
– choroby wątroby,
– niedoczynność tarczycy,
– choroba Hashimoto,
– anemia,
– anoreksja, bulimia,
– zespołu przewlekłego zmęczenia,
– obniżona odporność,
– nowotwory

Ponadto jadłospis składa się z produktów ogólnodostępnych, o niskiej cenie.

Kim jesteśmy?

Ludźmi z pasją, wykształceniem i ogromnym doświadczeniem. Ukończyliśmy wiele dodatkowych kursów specjalistycznych, bierzemy udział w konferencjach naukowych i szkoleniach. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi doniesieniami z zakresu dietetyki i treningu. Wszystko po to, aby jeszcze skuteczniej pomagać. W naszej karierze spotkaliśmy się z wieloma trudnymi przypadkami, dlatego z pewnością pomożemy również Tobie.  Skutecznie pomagamy w zaburzeniach metabolicznych, chorobie Hashimoto, insulinooporności, PCOS, cukrzycy i wielu innych schorzeniach. Pomagamy klientom z problemami po wcześniejszych eksperymentach dietetycznych i treningowych. Często jesteśmy ostatnią deską ratunku dla klientów, którzy przerobili w życiu już wszystkie diety i nadal nie mogą schudnąć.

Agnieszka Kopacz i Ryszard Czarkowski

 

Czego możesz oczekiwać od naszej opieki? Jak szybko schudniesz? Czy efekt odchudzania tym razem się utrzyma?

Korzystając z naszych usług otrzymujesz gotowy plan żywienia i treningów, dostosowane do Twojego organizmu i trybu życia – zbilansowaną dietę, listę posiłków (wraz z przepisem wykonania) oraz trening metaboliczny.

Nasz program to przede wszystkim:

 • trwały efekt utrzymujący się przez wiele lat,
 • brak konieczności liczenia każdej kalorii po zakończonym procesie zmiany (będziesz mógł pozwolić sobie na więcej),
 • pełny wywiad dietetyczny (tak jak w przypadku konsultacji stacjonarnej),
 • szybkie i proste w przygotowaniu posiłki,
 • jadłospis dostosowany do twoich możliwości finansowych,
 • szczegółowy opis wykonania każdego posiłku,
 • możliwość wyboru dowolnego celu współpracy - my dostosujemy do niego dietę i trening,
 • możliwość ułożenia diety eliminacyjnej i w każdej jednostce chorobowej,
 • stały kontakt z dietetykiem i trenerem (telefon, WhatsApp, Skype, e-mail i stacjonarnie we Wrocławiu),
 • uwzględnienie produktów sezonowych i miejsca zamieszkania,
 • plany żywieniowe dla kobiet w ciąży i karmiących,
 • analiza wyników badań medycznych,
 • największa ilość konsultacji z dietetykiem i trenerem w ramach pakietów (dzięki temu uzyskujemy najlepszy efekt, pełne zrozumienie i idealne dopasowanie planów do klienta),
 • brak głodu,
 • szczególne relacje z dietetykiem i trenerem (dobrze znamy każdego naszego klienta).

Nasz program dietetyczny i treningowy jest oparty na potwierdzonych metodach naukowych i latach doświadczeń oraz wiedzy z zakresu dietetyki i sportu. Podczas naszej współpracy możesz tracić do 2 kg tygodniowo, nie martwiąc się o swoje zdrowie.

Skorzystaj już teraz!

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ: KLIKNIJ TUTAJ

 

Dieta online

Dietetyk Wrocław