W filmie wyjaśniam skąd się bierze wysunięcie głowy do przodu, oraz na czym ta wada postawy polega. Zrozumienie tego co złego się stało z Twoim ciałem ułatwia leczenie. Prezentuję proste ćwiczenie korygujące protrakcję głowy od linii bocznej ciała. Nawiązuję do holistycznego rozumienia ciała udowadniając, że aby wyleczyć garb na poziomie szyjno piersiowym należy wziąć pod uwagę całą długość kręgosłupa i miednicę. Jedynie przeprowadzając korekcję wszystkich wspomnianych elementów uzyskujesz gwarancję sukcesu. Wysunięcie głowy do przodu powoduje wiele paskudnych dolegliwości bólowych.

Bóle głowy, bóle karku, szyi, bóle w okolicach łopatek, skroni, żuchwy, problemy oddechowe, niepewność, zmęczenie. To tylko niektóre dolegliwości/ problemy powodowane przez protrakcję głowy. Jedną z nich jest również wdowi garb.

Nigdy więcej bólu! Zasługujesz na piękne ciało i życie bez bólu. Z moją wiedzą i odrobiną wysiłku z Twojej strony możemy to osiągnąć 🤝 W prosty sposób dowiedz się o swoich słabościach. Poznaj możliwe konsekwencje zdrowotne 🚑👨‍🦯👨‍🦽

Jeżeli podobają Ci się materiały które publikuję to nie zapomnij subskrybować mojego kanału. Każda subskrypcja, łapka w górę motywują mnie i dają siłę do kolejnych filmów ☀️ Dzięki! 🙏🙏🙏😘

Na pewno wśród znajomych masz osoby, posiadające postawę zaprezentowaną na filmie. Udostępnij im ten materiał. Jeżeli potrzebujesz indywidulanej diety online, ułożonej po solidnej konsultacji z dietetyczką kliniczną i wspieranej treningiem pod moją opieką, to skontaktuj się ze mną. Do diety online podchodzimy tak jak w gabinecie stacjonarnym, bez automatów, schematów, masowych wysyłek. Proces opieki prowadzi kliniczny dietetyk online. Obsługujemy również klientów ze schorzeniami wymagającymi modyfikacji diety.