Po co Ci pełen zakres w zgięciu ramienia? Jaki związek mają ból pleców, przepukliny i wypukliny z zakresem zgięcia ramienia? Wreszcie, czy potrzebujesz dużego zakresu zgięcia ramienia jeśli nie ćwiczysz na siłowni?

Na te wszystkie pytania odpowiadam w moim filmie. Prezentuję w nim również ćwiczenia, które zwiększą Twoją mobilność w stawie ramiennym.

Podpowiem, że problem który dzisiaj podejmuję jest jednym z najczęściej spotykanych w życiu codziennym i na siłowni.

Twoje ciało to system powiązanych elementów. Aby poradzić sobie z
problemem musisz podejść do niego w sposób systemowy. Kręgosłup nie będzie funkcjonował poprawnie jeżeli zakres w stawie ramiennym będzie kiepski. Wystąpią stany bólowe w okolicy lędźwi 👨‍🦯👨‍🦽😪

Przekonałem Cię aby zobaczyć film?

Przedstawiam program, oparty na rzetelnej wiedzy, dzięki któremu unikniesz problemów z kręgosłupem lędźwiowym.

Do dzieła!

Jeżeli podobają Ci się materiały które publikuję to nie zapomnij subskrybować mojego kanału. Każda subskrypcja, łapka w górę motywują mnie i dają siłę do kolejnych filmów ☀️ Dzięki! 🙏🙏🙏😘

Na pewno wśród znajomych masz osoby, które bolą plecy i narzekają na wygląd pośladków. Udostępnij im ten materiał.

Jeżeli potrzebujesz indywidulanej diety online, ułożonej po solidnej konsultacji z dietetyczką kliniczną i wspieranej treningiem pod moją opieką, to skontaktuj się ze mną. Do diety online podchodzimy tak jak w gabinecie stacjonarnym, bez automatów, schematów, masowych wysyłek. Proces opieki prowadzi kliniczny dietetyk online. Obsługujemy również klientów ze schorzeniami wymagającymi modyfikacji diety.

Dieta online, trening online – zapraszam do współpracy:

Zacznij zmianę już dziś! To prostsze niż myślisz. Wybierz jedną z czterech poniższych opcji.