Postawa sway back niszczy jak tsunami. Pokonaj otyłość bez odchudzania. Noś dziecko bez bólu pleców.

Postawa sway back to nierównowaga pomiędzy przednią i tylną taśmą. Jednak problem nie kończy się na płaszczyźnie strzałkowej ciała. Dotyczy również płaszczyzny poprzecznej. Postawa sway back jak tsunami zniszczy każdy staw w twoim ciele. Jej działanie jest bardzo kompleksowe. Jest to jedna z najbardziej destrukcyjnych rzeczy którą możemy sobie zrobić. Problem rozpoczyna się od niepoprawnego ustawienia miednicy. Oddziałuje to na krzywizny kręgosłupa, staw kolanowy i stopę. Sama postawa może być konsekwencją otyłości lub niepoprawnego noszenia dziecka na rękach.

Jeżeli jesteś matką która nosi dziecko na rękach, osobą otyłą, odczuwasz bóle w lędźwiowej części kręgosłupa, w okolicy łopatki, kolana, stopy, masz spięty bolący kark, płaskostopie, zadyszkę to obejrzyj mój film i zobacz jak poprawić jakość swojego życia.

Zobacz w jaki sposób osiągnąć balans mięśniowy pomiędzy przednią i tylną taśmą, zabezpieczyć swój kręgosłup, kolano, poradzić sobie z płaskostopiem, czy napiętym karkiem. Poradźmy sobie z twoją otyłością bez odchudzania. Wzmocnijmy ciało w taki sposób, że będzie sobie lepiej radzić ze zbędnymi kilogramami. Nie rezygnuj z noszenia dziecka z powodu bólu pleców. Zrozum swoje ciało, wykonaj kilka prostych ćwiczeń i utrzymaj bliskość z maluchem.

Nigdy więcej bólu! Zasługujesz na piękne ciało i życie bez bólu. Z moją wiedzą i odrobiną wysiłku z Twojej strony możemy to osiągnąć 🤝 W prosty sposób dowiedz się o swoich słabościach. Poznaj możliwe konsekwencje zdrowotne 🚑👨‍🦯👨‍🦽

Jeżeli podobają Ci się materiały które publikuję to nie zapomnij subskrybować mojego kanału. Każda subskrypcja, łapka w górę motywują mnie i dają siłę do kolejnych filmów ☀️ Dzięki! 🙏🙏🙏😘 Na pewno wśród znajomych masz osoby, posiadające postawę zaprezentowaną na filmie. Udostępnij im ten materiał. Jeżeli potrzebujesz indywidulanej diety online, ułożonej po solidnej konsultacji z dietetyczką kliniczną i wspieranej treningiem pod moją opieką, to skontaktuj się ze mną. Do diety online podchodzimy tak jak w gabinecie stacjonarnym, bez automatów, schematów, masowych wysyłek. Proces opieki prowadzi kliniczny dietetyk online. Obsługujemy również klientów ze schorzeniami wymagającymi modyfikacji diety.