Pani Jadwiga: -18 kg w 4 miesiące.
Pani Jadwiga mieszka w Norwegii, dlatego nasze co 2-tygodniowe spotkania odbywały się na Skypie. Po każdej rozmowie Pani Jadwiga otrzymywała nowe jadłospisy dopasowane do aktualne masy ciała, potrzeb, upodobań i sugestii .

,,Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Agnieszką. Znajomi i rodzina otwierają oczy ze zdziwienia i pytają jak tego dokonałam.
Starałam się trzymać planu dietetycznego i jeść 5 zaplanowanych posiłków. Dania były bardzo sycące i smaczne. Czasem nie byłam w stanie zjeść ich w całości. Nie odczuwałam głodu i nie miałam ochoty na słodycze. Piłam dużo wody. Na początku było trochę ciężko, gdyż musiałam przygotowywać sobie jedzenie i pamiętać o godzinach posiłków. Wcześniej nie zastanawiała się , co jem i nie analizowałam tego specjalnie. Jednak z biegiem czasu weszłam w zdrowy rytm i nauczyłam się sprawnego planowania i przygotowywania zdrowych potraw. Miałam czas dla siebie i na aktywność. Wcześniej raczej nie ruszałam się wieczorami z kanapy. Po rozpoczęciu diety prawie codziennie chodziłam ok. godzinę z kijkami. Odpuszczałam tylko, kiedy padał deszcz. I tak tydzień po tygodniu doszłam do wymarzonego celu. Było warto! :)”

Jadwiga F.